İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta ödemeleri biz artabilir, bütçenizi kontrol etmeniz gerekir. Mesela para verme veya daha yüksek masraflar yapmanız olasıdır. Çoğunuz bir çocuk veya daha genç aile üyeleri ile bir görüşme olacaktır. Evli olan kişiler aile içerisinde gerginlik yüzünden zor bir hafta geçirebilirler. Çocuklarınız ile uzlaşmanız bu hafta zor olabilir. Eşinizle birlik içerisinde aynı görüşe sahip olmanız önemli olacak. Bekar olanlar ise hoşlandıkları kişi ile aynı ortamda bulunabilirler ve onun size karşı duyguları netlik kazanır.

Ikizler burcu bu hafta, yakın geçmişten planlarınızı ve taahhütlerinizi tamamlamaya odaklanırsanız, dikkatiniz ve enerjiniz buna odaklanmalıdır. Konsantrenizi bozan şeylerden uzak durmalısınız. Hafta içi adli veya hukuki bir davanın incelenmesinin ertelenmesini veya reddedildiğini gösterir. Bu hafta yeni bir başlangıç ya da büyük değişiklikler için iyi bir hafta olmayacaktır.

Hafta boyunca aile toplantıları ya da akrabalarla olan özel anlar için farklı durumlar yaşayacaksınız. Bazılarınız nişan, düğün ve daha fazlası ile ilgili bir toplantıya katılacak. Muhtemelen bu hafta arkadaş çevrenizdeki bir kadının yaşam olayları hakkında sizi üzecek. Hayatındaki dram, kişisel ve diğer insanlarla olan ilişkileri veya kendi sağlığı ile ilgili olacaktır.

17 Eylül – 23 Eylül Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler buecu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar, çok yoğun bir şekilde geçmesini bekleyebilirsiniz. Daha fazla toplantı ve tartışma ve kafanıza giren pek çok fikir, her şeyi anlamayı zorlaştırabilir. Aşırı bilgi yüklemesi şifreli düşünceye yol açabilir, bu yüzden kendinizi açıkça ifade etme konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Sözleşmeler imzalamanız veya iş anlaşmaları yapmanız gerekiyorsa ekstra dikkat gösterin.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Eylül 2018

Cuma gününden pazartesiye kadar hızlı düşünme, dürüstlük ve doğrudan bir iletişim tarzı getiriyor. Kendine güvenen kendini ifade ve konuşma kolaylığı doğal olarak gelir. Bire bir konuşma yaparak, bir kalabalığın önünde rahat bir konuşma yapmanız rahat olur. Bunun nedeni, düşünceler ve kelimeler arasındaki kesintisiz bağlantı ve belirleyici olmaktan kaynaklanan ve genellikle doğru olan öz güvendir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status