Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ekim 2018 – 4 Kasım 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta aşk hayatınız için önemli bir karar vermeniz gereken bir haftadır. Bazılarınız için bu, eski bir aşk ilişkisine bağlı bir ikilem için bir çözüm olacaktır. Diğerleri için, bu ilişkideki rutin, partnerinizin hislerinin çoktan öldüğünün farkına varacak ve bazı değişiklikler isteyeceksiniz. Ciddi duygusal anlar ve bazen zor kararlara ihtiyaç vardır. Bu hafta sizin için özel bir anlamı olacaktır. Çünkü içinde bulunduğunuz şeyi sevmeseniz bile yakın geleceğiniz hakkında daha net bir karar verme olanağına sahip olacaksınız. Yengeç, Akrep veya Balık burcu altında doğan insanların yardımlarını ihmal etmeyin. İkizler, Terazi veya Kova burçlarının eylemlerinde kötü düşüncelere bakmayın. Artık etrafınızdaki insanlara ihtiyaç duydukları kadar ihtiyacınız var. Bazı insanlar ile aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz.

Boğa burcu bu hafta başkalarıyla ilişkilerinizdeki sorunlardan şüphelenirseniz, bu durum iç huzurunuzu kaçırabilir. Hatta ön yargılarınız da artabilir. Bu hafta, birçok yönden, diğer insanlarla iletişim kurmada olumsuz duygu, şüphe ya da sinirlilik ile strese girmekten kaçınırsanız iyi olacak. Aynı zamanda sakinliği korumak iç huzurunuz için de başarılı olacaktır. Bazılarınız için beklenmedik bir yolculuk gerekli olabilir ve diğerleri başka bir konumdan insanlar hakkında hoş olmayan haberler alabilir. Bazı ulaşım zorlukları da var.

29 Ekim – 4 Kasım Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta Pazartesiden cumaya aşk hayatınız ve masraflarınıza odaklanmanız gerekir. Beklenmedik değişiklikler, muhtemelen Çarşamba günü olacak. Bu da sizin daha gergin ve endişeli hissetmenize neden olabilir. Siz ya da eşiniz daha fazla teşvik ve özgürlük ihtiyacı arıyor olabilirsiniz. Flört etmek bazı dramlara yol açabilir, ancak sağlıklı bir ilişki bu tür saldırılara katlanacaktır. Bununla birlikte, ilişkinize dair almanız gereken kesin kararlar olabilir. Bu hafta şans oyunu veya para ile kumar oynamaktan kaçınmak için en iyisi.

Cumartesi ve Pazar günleri hassas ya da zor ilişki sorunlarını ele almak için sabır ve duygusal güç verir. Diğerleri kişisel bir konuda tavsiye almak için veya sadece bir omuzda ağlamak için size gelebilir. Geleneksel değerler ve eski alışkanlıklar yeni sorunlara çözüm getirebilir. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için güçlü içgüdü ve sağduyuya güvenebilirsiniz. Yaşlılardan tavsiye al.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status