Boğa Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Ekim 2017)

Haftalık boğa burcu yorumunuzda, Merkür, 7.evine taşınacak ve bu ev eşinizi, evliliğinizi, kariyerinizi, ortaklarınızı ve niyetiyle sizin de bildiğiniz çok sayıda düşmanı temsil eder. Burcunuzun geçiş yaptığı 7.evde oluşturulan ilişkilerin çoğunun da hukuki bir niteliği vardır. Bu ay Yeni ay 19 Ekimde terazi burcuna geçecek. Özellikle ikili ilişkilerde sabırlı ve kibar olmak zorunda kalacağız. Bazı şeyleri içimize atmamız gerekecek. Yeni ay sonrası düzenli bir iş ve gelir önem kazanacak. Daha çok kariyer ve para kazanmaya odaklanacaksınız. Artık iş hayatında huzur ve düzen isteyeceksiniz. Bu nedenle mevcut bazı şeyler canınızı sıkmaya başlayabilir.

Merkür konuşmaktır, mantıksal analiz ve zekâ sizi fikirlerinizi ifade etmeye zorlar. Bu fikirler ortaklarınız için kabul edilebilir veya kabul edilebilir olmayabilir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca, çok konuşacaksınız.  Boğa burçları 16 Ekim 2017 tarihinden sonra fazla sosyal olabilirler. Güçlü iletişimler ile insanlara düşüncelerinizi anlatmak daha önemli olacak. Bazı insanları ikna etme gücünüz olacak. Merkür hızlı bir gezegendir, bu nedenle sizi ilişkiyi kurabilen veya kıran konuşmalar pervasızca etkileyecektir. İlişkilerde daima mantıksal olarak hareket edin. Yoksa anlaşmazlıklar olabilir. Partnerinizle kırıcı konuşmamaya ve hatalarını direk yüzüne vurmamaya çaba harcayın. Uzun vadede mantıklı hamleler yapmak bu hafta boğa burçlarının var olan ilişkilerinin hayatta kalmasına yardımcı olacaktır.

16 – 22 Ekim Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Dostlarınızla bire bir görüşme yapacaksınız. Özellikle yakın arkadaşlarınız karşılıklı ciddi konular konuşabilirsiniz. Kariyer öncüsünde, patronların veya meslektaşlarınızın farklı beklentileri olacaktır. Size daha fazla katkıda bulunmalarını isteyecekler. Yeni ortaklıklar ortaya çıkacak. Mevcut ilişkilerin ilerlemesiyle ilgili tartışmalar da görülüyor. Fikri ayrılıkları olabilir ve bazı şeylere tahammül etmek güç hal alabilir.

Bu Hafta Merkür aynı zamanda romantizm ve evlilik de temsil eder. Merkür evinde olmak, birisini bulma ve onlarla konuşma fırsatlarını gösterir. Halihazırda ilişki ya da evlilik bağında olanlar daha az konuşmalı ve daha fazla dinlemelidir. Yoksa yanlış anlaşılma olabilir ve uzlaşmak zor hal alabilir. Dinleyici taraf olmanız, boğa burçları için çok daha hayırlı olacaktır. Bu sana mutlu günler verir.

Boğa Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatı boğa burçlarında zihinsel açıdan iyi yola çıkmak üzere diyebiliriz. İlişkinizde kafanızı kurcalayan şeyler geride kalacak. Merkür, iletişim dünyası Salı günü ortaklık sektörüne geçecek ve 5 Kasım’a kadar burada kalacak. Merkür ve Jüpiter Çarşamba günü çarpışacak ve siz ve partneriniz ciddi bir konuşma yapabilir. İlişki hakkında önemli bir karar vermek veya herhangi bir nedenle birlikte uzlaşmak için mükemmel bir zaman olacaktır. Her iki durumda da, seninle sevgilin arasındaki konuşmalar, bir süredir yaşadıklarınızdan daha derin ve daha tatmin edici olacak. Bazı şeyler artık net bir şekilde konuşulacak ve şüpheler kalkacak. İlişkinizi sona erdirmek de söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta iş hayatında boğa burçları meslek arkadaşlarına karşı sabırlı olmalılar ve bazı şeylere anlayışla yaklaşmalılar. Eğer işiniz yoksa, bir süre daha iş aramaya devam edeceksiniz. Aslında sadece sorumluluklarınızla ilgilenmek ve kimseyle muhattap olmak istemeyeceğiniz bir hafta diyebiliriz. Özellikle yeni gelir kapıları arayışı sebebi ile moraliniz bozulabilir. 19 Ekim yeni ay etkisi ile birlikte şu anki sorunlarınızı çözerek, yeni fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kariyer yönünde yeni fikirleriniz olabilir. Hafta sonuna doğru mesleki alanda yeni kararlar alıp değişimin şart olduğunu düşünebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status