Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Temmuz 2020 – 2 Ağustos 2020)

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta, yakın bir akrabanızla ilgili önemli veya ilginç (birçok nedenden dolayı) bir olay yaşayacağınız bir hafta önünüz var. Bu hafta para davalarınızın gelişmesi için ümitiniz olacak.

Genel olarak, finansal belgelerle ilgili şeyler sizin için başarıyla gerçekleştirilecektir.

Bu hafta birlikte çalıştığınız veya çalıştığınız birinin eylemlerinden bir şekilde yararlanacaksınız. Tavsiye, koruma, öneri vb. almak mümkündür. Planınızın veya çalışmanızın başarısına büyük güven duyacak olsanız da, bu hafta karamsarlık anları getiriyor. Daha ümit verici olduğunu düşündüğünüz bir şeye enerji ve kaynak yatırımı yapmak için beklenmedik ve duygusal bir şekilde vazgeçmeye karar verebilirsiniz.

27 Temmuz – 2 Ağustos Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu 

Hafta sonu, aşk çatışmaları veya yanlış anlamalar olasılığını getiriyor. Önemsiz şeyler üzerinde anlaşmazlıklar çıkacaktır. Diğer eşin eylemlerine veya davranışlarına karşı hoşgörüsüzlük tezahürleri mümkündür. Bu tür deneyimler bazı daha dengesiz ilişkileri test edebilir.

Boğa erkekleri, bir çocuğu veya genç bir akrabasını içeren sorunlar veya diğer karmaşık durumlarla daha sorumlu bir şekilde ilgilenmesi gerekecektir.

Boğa kadınları para konusunda kısa bir endişe yaşayacaklar ya da sağlık için para harcamanız gerekecek: terapi veya tedavi için.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status