Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Ağustos 2018 – 26 Ağustos 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta geçmişinizdeki karmaşık veya çelişkili bir ilişki, günlük yaşamınızda bir kez daha gerilim yaratacaktır. Bunun gerçekleşmesine izin verirseniz, eski kişisel veya aile davası geri gelecek, bu da sizi başka bir seviyeye indirecektir. Eğer geçmişte kalan sırlar ve yalanlar varsa bunlar da bu hafta ortaya çıkabilir. Özellikle hane içerisinde bir zamanlar çıkan problemler yeniden gündemde olabilir. Mal mülk konusunda yeniden anlaşmazlıklar olabilir. Miras konusunda da aile büyükleri ile tatsız durumlar söz konusu olabilir.

Boğa burcu bu hafta gelen paradan, mali bir belgeden veya diğer olumlu olaylardan memnun kalacaksınız. Arkadaşlık ilişkiniz sayesinde para veya başka türlü faydalar alabilirsiniz. Finansal yönden şanslı bir hafta olabilir. Elinize de yüklü para geçebilir. İş konusunda bir süre tatil yapmak isteyebilirsiniz. Önceliğiniz aileniz olabilir ve onlarla daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Ev içerisinde bir hazırlık ve kutlama telaşı olabilir.

20 Ağustos– 26 Ağustos Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta evinizde bir kişi için bir sağlık probleminden endişeli olacaksınız ya da bir evcil hayvanla benzer problemleriniz olacak. Güvenli veya yeni satın alınmış bir eşya için beklenmedik bir sorun olabilir. Ev içerisinde tadilat durumu da olabilir.

Aşk hayatında bu hafta, güncel veya geçmiş bir ilişkinin özel anılarını yaşayacaksınız. Pasif olmayacaksınız, ama geçmiş başarılara güveneceksiniz ve şimdi ilişkinizde yeterli enerjiye yatırım yapmayacaksınız, bu sizin suçunuz olacaktır. Eski sevgilinizden de bu hafta gelen haber sizi tedirgin edebilir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Ağustos 2018

Hafta boyunca, istediğiniz başarıya ulaşmayacak olacağınız işe girebilir ya da yatırım yapabilirsiniz. Sezginiz, perspektif eksikliği nedeniyle onu geciktirir. Hafta boyunca, bastırılacak, kötü bir ruh halini alacak veya şikayetlerinizle yükleyecek kişilerle toplantılar yapacaksınız. Bütün bunlar size önemsiz gelebilir, ama arkasında kişisel bir dram var.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status