Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Ağustos 2018 – 12 Ağustos 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta çocuklarınız veya aileniz için önemli olan şeylere önemli miktarda para harcayacaksınız. Ev içi masraflarınızda önemli bir artış olabilir. Bir tür eğitim, egzersiz, kurs, öğrenim için seyahat İle ilgili harcamalar da olabilirler. Evli olanlar için bu hafta çocuklarının masrafları olabilir. Bu hafta, her problem kesinlikle doğal çözümüne sahip olacak. Duygusal olarak strese girmekten kaçının. Fikir çakışmalarından ve anlaşmazlıklardan kaçının. Ruhsal olarak, haftanın sonunda kendinizi çok yorgun bulabilirsiniz. Bu hafta, birçoğunuz için seyahate çıkmak söz konusu olacaktır. Bu yolculuk kişisel yükümlülükleriniz veya akrabanızla ilgili olacaktır. Genel olarak akrabalarınız ve arkadaşlarınızla ilginç ve dinamik bir iletişim kuracaksınız. Farklı bir yerde yaşayan veya çalışan kişilerle ilgili hoş sürprizler yaşayacaksınız.

Boğa burcu bu hafta evinize arkadaşlar veya özel konuklar gelebilir onlar tarafından ziyaret bekliyor olabilirsiniz. Bunun için belirli bir nedene gerek olmayacak. Yakınlarda yaşayan insanlar, sizinle duygusal olarak farklı sohbetler paylaşacaklar. Belki sizinle dertleşmek isteyen birileri olabilir.

Bu yedi gün boyunca meslektaşlarınızla, yandaşlarınızla, sınıf arkadaşlarınızla veya komşularınızla ilgileneceksiniz. Duygusal olarak, arkadaşlarınız veya akrabalarınızdaki nahoş eylemler veya hatalar hakkında nahoş bir haberle karşı karşıya kalacaksınız. Genel olarak, bu sizin için iyi bir hafta olabilir. Sahip olduklarınızla önemli başarılar elde edeceksiniz.

6 Ağustos– 12 Ağustos Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta başından itibaren Pazartesiden Cuma’ya kadar açık fikirlilik ve esneklik, yaratıcı atılımlara ve yeniliklere açık olacaksınız. Aşk hayatında bu hafta romantik anlar olabilir. Sevgiliniz tarafından çok fazla baskı hissediyorsanız, bu hafta şikayetleriniz artabilir. Bekarsanız farklı insanlara ya da muhtemelen kısa sürecek olan riskli ilişkilere maruz kalmanız muhtemeldir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Ağustos 2018

Cumartesi günü meydana gelecek olan güneş tutulması ile birlikte, hayatta kalmak için gücünüzü artırıyor. Cesaret ve savaşma ruhu, aynı zamanda yaratıcı zeka ve bilgelik verir. Önümüzdeki aylarda çok ciddi düşünmeyi bekliyoruz. İlişkilerdeki güç ve kontrol sorunları hakkında tartışmalar olacaktır. Kendi isteklerinize öncelik vermek daha iyi olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status