Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Nisan 2018 – 15 Nisan 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür 12’nci evde gizli korku, duygu, ruh, izolasyon, inziva tetikleyecek. Uzun mesafe seyahat, maneviyat ve sadakat duyguları ağır basacak. Geçmişe bakmaya çalışacaksın. Merkür sizi gizemli bir dünyaya itecektir. Gizli bilgiyi sevmeye başlayabilirsin. Bu şifa gibi bir terapi için iyi bir zaman. Bu, yaşamınızdan neye ihtiyacınız olduğunu analiz etmek için de bir zaman. Sadaka ve manevi işler hakkında düşünürsünüz. Uzun mesafe yolculukları için planlar görülüyor. Hatta geçmişte görüp uzun süredir görmediğin insanlarla görüşüp yeni insanlarla tanışabilirsin. Gelecek için bazı verimli planlar yapmaya çalışacaksın.

Mars yabancı seyahatler, dış ilişkiler, yüksek öğrenim, öğretim, yayıncılık, maneviyat ve felsefe 9.evde olacak. Bu ev kanunu, maneviyatını ve teslimiyetini gösterir, bu nedenle lütfen bu konularla ilgili tüm tartışmalardan kaçının. Bu yabancı seyahatler veya uzun mesafe seyahatleri için harika bir fırsat. Yazma ve yayınlama ile ilgili fırsatlar da görülmektedir.

Bir kariyer geliştirme planı veya herhangi bir eğitim programı için gidebilirsiniz. Ruhsal ve felsefi konular da dikkatinizi çekecektir. Uluslararası toplumla etkileşim de görülmektedir.

Venüs, kendi benliğin, perspektifi, hırsları, fiziksel beden ve kişiliğinin 1.evinden geçiyor. Bu hafta, yaşamda daha fazla mutluluk ve daha fazla tatmin için iyi bir zaman olacaktır. Sağlığınızı ve canlılığınızı geliştirmeye çalışacaksınız.

Hayata daha fazla anlam katmak istersiniz. Yeni başlangıçlar kişisel ve profesyonel alanda ortaya çıkabilir. Daha fazla popülerlik getirmenin yeni yollarını düşüneceksiniz. Yeni anlaşmalar ve sözleşmeler de görülüyor. Aynı zamanda, diğerleri kendini beğenmişlik nedeniyle bencil bir insan haline geldiğini hissedebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status