Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Ağustos 2018 – 2 Eylül 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta daha aktif bir sosyal yaşama sahip olmanızı gerektirecek davetler olabilir. Hem zaten tanıdığınız arkadaşlarınızla, hem de bu yedi gün boyunca hayatınızda görünecek yeni insanlarla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Toplantılar ve görüşmeler için fırsat kaçırmamalısınız. Eğer onları görmezden gelir ve kendini kapatırsan, sana olumlu bir şey gelmez. İş görüşmelerinde de şanslı bir hafta sizleri bekliyor. Bazen kendi isteklerinize karşı daha ısrarcı olmanız ve yeni şeyler ve insanlara hayatınıza girme şansı vermeniz gerekir. Bu size yeni şeyler katacaktır. Bu hafta yeniliklere açık olmanız iyi olacak.

Boğa burcu bu hafta finansal planda büyük zorluklar yoktur. Belirli bir durumda bir kadının hareketlerine bağlı olabilirsiniz ve size yardımcı olmaya veya sözlerini yerine getirmeye istekli olmayabilir. Bir kadından para bekleyebilirsiniz ya da bazı engeller içerebilir ya da ödemeyi ertelemeyi deneyecektir. Ödemelerde aksaklıklar olabilir.

Hafta geneli bazı iskonto veya ödemeli promosyon alımları için faydalı olacaktır. İyi gelişme, hane sorunlarını veya mülkiyet sorunlarını çözme taahhüdünüzden kaynaklanacaktır. Aile içerisinde parasal sorunlar çözülür. Bu haftaki güzel ya da özel etkinliklerden bazıları çocuk ya da gençlerle ilgili olacak.

27 Ağustos– 2 Eylül Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta özellikle Pazartesiden perşembeye kadar, geleceğini düşünmek ve planlamak için iyidir. Geniş bir bakış açısı ve mükemmel karar verme becerileri, tercih edilen yolu açıkça görselleştirmenizi sağlar. İyi iletişim becerileri ve açık kendini ifade etme, sosyalleşmeyi zengin ve tatmin edici hale getirecektir. Diğerleri sizi daha rahat ulaşılabilir ve arkadaş canlısı buldukça arkadaşlık yapmak daha kolay oluyor. Ayrıca iletişim ve anlaşmalarınızda da diplomasiye ve inceliğe güvenebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Aylık Yorumu

Perşembe gecesinden Pazar sabahına kadar boğa burcundaki Ay, samimi ilişkilerinizi keskin bir odak haline getiriyor. Sahtekarlık ve iyi irade eksikliğiniz bunu önemli insanlarla tanışmak için ideal bir zaman yapar. Gerçek içsel kişiliğinizi göstererek rahat olabilirsiniz. İç huzur ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için güven verir. Bildiğiniz nesnelerden, insanlardan ve yerlerden normalden daha fazla duygusal beklenti gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status