Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Eylül 2018 – 9 Eylül 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta artık finansal alana odaklanmanın ve hala çözülmeyen sorunların çözülmesinin ve endişelerin sona ermesinin zamanı geldi. Bu hafta, perakendeden, reklamcılığa ve herhangi bir entellektüel aktiviteden çeşitli aktivitelerden kar elde edebileceksiniz. Ticari hayatta yükselişe geçeceğiniz bir hafta olabilir ve doğru orantıda kazancınızda da artış olabilir. Yeni müşteriler edinebilirsiniz. Ticaret alanında çalışıyorsanız, yurt dışında seyahat ediyorsanız veya kamuya açık iletişim alanındaysanız başarıya ulaşabilirsiniz.

Boğa burcu bu hafta hem iş hem de aile hayatına gerekli özeni ve ilgiyi gösterebilirsiniz. Ailenize mutlu haberler getirebilirsiniz. Hafta boyunca evde olmaktan memnun olacaksınız, bilginizi zenginleştirmenize yardımcı olacak ilginç kitaplar okuyun. Birçoğunuz evde değişiklik yapma arzusuna sahip olacaksınız.

Bu hafta çok fazla para harcamamaya dikkat et. Yoksa bütçeniz sarsılabilir. Evlenmemiş boğa burçları, güçlü bir aşk ilişkisinin ümit verici başlangıcı olacak flört ile hafta içi mutlu olabilirler. Bir ilişkinin temelleri atılabilir. Hafta boyunca sağlığınızı koruyun, ağır taşımayın.

3 Eylül – 9 Eylül Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günü artan zihinsel enerji ve konsantrasyon ile işlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Öyleyse bu, ödevlere, çalışmalara devam etmek veya görevleri temizlemek için ideal bir zamandır. Hızlı düşünme ve kararlılık, bunu plan yapmak için iyi bir zaman yapar. Daha maceracı olmak ve risk almak pozitif sonuçlara yol açar. İkna edici bir iletişim tarzı, bunu tartışmak, iyilik yapmak ve kamuya açık konuşmak için ideal bir zaman haline getirir.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Eylül Yorumu

Çarşambadan Pazar gününe kadar zihniniz yeni keşifler yapma ve yeni arkadaşlar edinme şansınızı arttıran yeni olasılıklara açıktır. Yolunuza gelen bazı heyecan verici haberler veya eksantrik olaylar ya da başka bir şekilde insanları uyaran bir şansla karşılaşabilirsiniz. Problemleri çözmek için ve çözüm bulmaya yönelik birileri size yardımcı olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status