Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Eylül 2018 – 16 Eylül 2018)

Boğa burcu haftalık yorumunda bu hafta sizin için ilginç olacaktır, bu yüzden günlük görevleriniz ve görevleriniz üzerinde mümkün olduğunca konsantre olun. Bugünlerde hayatınızdaki en az bir zor duruma çözüm bulma şansına sahip olacaksınız. Yaptığınız sonuca ulaşmak için bazı işlerinizin daha yavaş bir gelişme göstermesi muhtemeldir. Karşınıza çıkan bir anlaşmazlığın sınırını aşmamaya çalışın, orta nokta buluşmanız gerekecek. Hafta boyunca, haneden haberleri ve aileyle ilgili olayları ve finansal istikrarı duymaktan memnun olacaksınız. Ailenizdeki bir kişi ile ilgili önemli bir olay (büyük olasılıkla bir çocuk veya genç) bekleyiniz. Gelen haberler sizi mutlu edebilir.

Boğa burcu bu hafta genel olarak, sağlık konusunda önemli haberler gelebilir. Bu yedi gün boyunca, bir arkadaşınızın veya akrabanızın sağlığıyla ilgili olarak sizin veya aileniz için önemli bilgiler alacaksınız. Muhtemelen bu, başka bir evde ya da başka bir yerde yaşayan biriyle tanıştığınızda veya onunla konuştuğunuzda gerçekleşir. Hafta boyunca bir çocukla ilgili ilginç haberler alacaksınız. Boğa burcu olan ebeveynler için keyifli deneyimler söz konusu olabilir.

Boğa erkekleri arkadaş ya da akrabaları ile özel deneyimleri olacak. Duygusal olarak kararlı olmayacaksınız ve bu, aşk ilişkinizde geçici bir gerilim yaratabilir. Boğa kadınları evdeki hanehalkı meselelerine, ev konforuna ve güvenliğine ilişkin düzenleyici, koruyucu ve diğer konulara dikkatlerini çekeceklerdir.

10 Eylül – 16 Eylül Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Boğa burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar yoğun ve derin deneyimler getiriyor. İlgi alanlarınız şu an ne olursa olsun, konuyu tam olarak anlayabilmeniz için iç çalışmalarını araştırmaya yönlendirileceksiniz. Ayrıca, kendi yaşamınız üzerinde daha fazla güç ve etki yaratacak ve pozitif dönüşümlere izin vereceksiniz. Ayrıca bu büyük gücü ve yaşamınızdaki olaylar üzerinde ve çevrenizdeki insanlar üzerinde de etki yaratabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Boğa Burcu Eylül Yorumu

Cumadan pazara kadar, iyilik istemek ve insanları bir şeye yöneltmek için idealdir. Zihinsel düzeyde gücü pazarlama satış işlerine, tartışmalara, pazarlıklara ve ayrıca işlerde ya da evlerde ve arabalarda büyük satın alımlarda olumlu anlaşmalar için de uygulanabilir. Tıpkı başkaları üzerinde derin bir etki yaratabildiğiniz gibi, bir fikre, plan ya da bir dostluğun başlangıcı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status