Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ekim 2018 – 14 Ekim 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta duygusal ve sevgi problemlerinizi, yanlış anlamaları ve çelişkilerinizi çözmeye odaklanmanız gerekecektir. Sorunları görmezden gelmeye devam ederseniz, yakında kendinizi zor bir durumda bulacaksınız, ancak somut bir sonuç almak için beklemeniz gerekecektir. Genç bir erkek ya da bir erkekle samimi duygularınız ya da kendi yaşam deneyiminiz yüzünden bir anlaşmazlık yaşayacaksınız. Niyetleriniz ne kadar iyi olursa olsun, iradenizi zorla kabul ettiremezsiniz. Yapabileceğin en iyi şey ona bir seçenek vermek. Ev ya da mülk problemlerini çözmeniz gerekiyorsa, hangi profesyonelleri işe aldığınızı ya da onarım ya da değişim için hangi ürünleri satın aldığınız konusunda dikkatli olun.

Başak burcu bu hafta mülkünüzde, Yengeç, Akrep veya Balık ile ilişkinizde dikkatli olun. Hafta boyunca, birlikte yaşamadığınız, ancak aile ilişkiniz olduğu bir adamın hareketleriyle şaşıracaksınız. Genç Başak erkekleri, onlara karşı çıkan herhangi bir kişiyle anlaşmazlık içine girme isteklerini aşarlarsa, ilginç ve başarılı bir hafta geçireceklerdir.

8 Ekim – 14 Ekim Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesi günü terazindeki Yeni Ay, Başak’ta ince fakat genel olarak olumlu bir etkiye sahiptir. Sevdiklerinize karşı daha duyarlı, sempatik ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Bu, hayatınızdan sağlıksız olan her şeyi kesmek için iyi bir hafta. Yeni bir diyet, egzersiz veya detoks rejimi başlatabilirsin. Vücuduna nasıl baktığını düşün. Kötü alışkanlıklar artık geride kalabilir.

Ruya tabir

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Ekim Yorumu

Perşembeden pazara açık düşünme, iyi karar verme ve organizasyon becerileri gerektiren her şey için mükemmel bir zaman. Evrak işlerini, araştırma ve artan konsantrasyon ve iyi bir hafızadan da yararlanacak. İş anlaşmaları ve müzakereler iyi gider. Uzun vadeli yatırımlar ve gayrimenkuller özellikle tercih edilir. Uzun menzilli planlar yapmak, sağduyu ve pratiklikten dolayı şimdi iyi bir fikirdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status