Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Haziran 2018 – 17 Haziran 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta enerjiniz yüksek olacak ve ailenize de yardımcı olacak, pek çok işin birden üstesinden rahatça geleceksiniz. Hem ev işleri hem de ticari hayatta başarılı bir hafta geçirebilirsiniz. Ancak çeşitli duygusal olaylar yaşanabilir. Bazı olaylar tahmin edilemeyen ama kesinlikle dinamik bir hafta bekleyebilirsiniz. Sürpriz gelişmeler olabilir. Eş dost ya da akrabadan sürpriz haberler alarak çok şaşırabilirsiniz. Ev içerisinde düğün dernek telaşı da olabilir. Aşk hayatında bu hafta duygusal olabilir, ilgi bekleyebilirsiniz.

Başak burcu bu hafta, sorumluluklar ve görevlerinizi geliştirmek için ön planlarınızı ve beklentilerinizi gözden geçirmeniz, sıkı çalışmanız normaldir. Koşullar şimdi beklentilerinizi karşılamanıza yardımcı olacaktır. Ancak, çoğu başak burcu farklı endişeler yaşayacak veya sağlıklı ile ilgili bir rahatsızlık ile ilgilenmek zorunda kalacaklar. Bu hafta bir hediye, ödül veya gelirle sizi şaşırtacak. Evinize gelen misafirler hediye getirebilirler.

Bu hafta, yakınlarınızda yaşayan bir kişiye sağlık sorunuyla ilgili ilgilenmeniz, destek olmanız gerekebilir. Aile içerisinde dargınlıkların sona ermesi için iyi bir hafta olacak. Elde ettiğiniz şeylerin dengesi gözden geçirebilirsiniz ama kesinlikle sizin için en iyisi olacaktır.

11 Haziran – 17 Haziran Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta geçmişinizde hoş anılarına sahip olduğunuz bir kişinin hayatına dair onun hakkında haberler alacaksınız. Belki bu onun evliliği ya da başka bir yere taşınmasına dair olabilir. Bu haber onun adına mutlu olmanızı sağlayabilir.

Hafta boyunca bir anlaşmazlık söz konusu olabilir, akrabalarınız arasında fikir ayrılıkları olabilir. Mal ya da mülkiyet çatışması ortaya çıkacaktır. Alımlar, ortak mülkiyet kullanımı, zararlar, kazalar gibi konularda anlaşmazlıklar yaşayacaksınız. Hakkınız olan bir şeye göz koyan kişiler olabilir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Aylık Yorumu

Bu hafta gerçekleştiremeyeceğiniz taahhütler ve görevler olabilir. Ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla zamana sahip olacaksınız. Bu ertelenen görevleri ilerleyen haftalarda tamamlayabilirsiniz. Böyle bir gecikme sadece sizin lehinize olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status