Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Eylül 2018 – 16 Eylül 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta haftaya daha ılımlı bir şekilde başlayacaksınız ve bu sizi çok daha rahatlatacaktır. Bazı endişeler geride kalabilir. Üzerinizden büyük bir yük kalkabilir. Eminim ki, günlük ve profesyonel görevler de dikkatli olacaksınız. Kesinlikle dikkatsizce hareket etmeye izin vermeyeceksiniz. Yoksa ufak tefek kazalar kaçınılmaz olacak. Ancak bu gerçekleşirse, daha fazla endişeyle önleyebileceğiniz gereksiz endişelere mal olacaktır. Bu hafta panik yapmaktan da kaçının. Bazı şeyleri zamana bırakmanız gerekebilir. Kendinizi dizginlemeniz gereken bir hafta denilebilir.

Başak burcu bu hafta genel olarak, sevdikleriniz ile aile içerisinde öneli konuşmalar yapılabilir. Hafta boyunca, bir akraba ya da arkadaş sizi ciddi bir konuşma ile şaşırtacaktır. Belki sizden bir talebi olabilir. Kendinizden ne isteyeceklerine veya onlardan öğreneceğiniz şeylere hazırlıksız olarak kendinizi bulabilirsiniz. Sizi şaşırtan şeyler de olabilir.

Bu hafta başkalarına söz verdiğiniz şey için dikkatli olmanız gereken bir hafta olacaktır. Çoğunuz çeşitli durumlar için hafta sonunda seyahat edeceksiniz. Bunun amacı tatil, yürüyüş, akraba ziyaretleri ve daha fazlası olabilir. Sevdikleriniz ile hafta sonu ilginç ve eğlenceli bir aktiviteye katılabilirsiniz.

10 Eylül – 16 Eylül Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar şans açık Olur. Hatta iyi zamanlama ve iyi şanslar, birçok fırsatı yolunuza getirir. Fakat bunları fırsata çevirecek olan coşku ve inancınızdır. Kendine güven ve güçlü bir inanç, başkalarından destek almanızı da göreceli olarak kolaylaştıracaktır. Sıcaklığınız ve pozitifliğiniz etrafınızdakilerin güvenini kazanmanızı sağlar ve onları mutlu edebilir. Ayrıca, kariyerinizde ve arkadaş grubunda liderlik rolünü üstlenebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Eylül Yorumu

Cumadan Pazar gününe kadar sosyalleşmek isteyebilir, arkadaşlarınızla birlikte planlar yapabilirsiniz. Anlayışınız ve algınız derin olacak ve araştırma ve soruşturmaya, sırların açığa çıkarılmasına ve psikolojik öz analizlere uygulanabilir. Bu, psikolog ya da psikiyatriste danışmak için iyi bir zaman olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status