Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Ağustos 2018 – 12 Ağustos 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta keyifli anlar yaşayacaksınız. Yani, iyi bir nedeniniz var olacak. Eğer herhangi bir yanlış anlaşılma varsa, bunları çözmek için şans sizden yana olacak. Temel olarak, hafta içi duygusal olarak hoş anlar getirir: her şey kendi hareketlerinize ve beklentilerinize bağlı olacaktır. Bu hafta birçok yönden sizin için faydalı ve başarılı olacaktır. Pek çok planlı olay gelişimi beklediğiniz gibi olacak. Diğer planlar hala sizin için uygun bir yönde gelişecek. Profesyonel, iş planlarınızı ve fikirlerinizi gerçekleştirmek veya yenilemek için bu haftayı kullanın. Yeni kişiler ile tanışarak bağlantı kuracak, yeni öneriler alacaksınız. Gerekirse, önemli insanlardan yardım alacaksınız. Size daha fazla gelir getirecek olan işinizde başarıya ulaşabileceksiniz.

Başak burcu bu hafta başka bir ülkede yaşayan insanlarla ilginç temaslar bekliyoruz. İyi gelişmeler olabilir, iyi biri ile yeni bir tanışmayı içerecektir. Hafta boyunca, yaşamınızda sorun olacak şeyler de sizi meşgul edebilir. Muhtemelen planların gelişimlerini yakından takip edeceksiniz, ama onların çözümlerine müdahale etmenizi beklemiyorum.

Başak erkekleri bu hafta daha fazla sevgi ve hassasiyete ihtiyaç duyacaklar. Sevdiğiniz insanın size ilgi göstermesini isteyebilirsiniz. Başak kadınları kariyer veya iş hakkında önemli bilgiler alacaklar. Bu hafta kendi emeğinizden kazanç elde edeceğiniz bir hafta olabilir.

Ruya tabir

6 Ağustos– 12 Ağustos Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden Cuma’ya kadar artan sezgi ve kendini keşfetme ve duyguları açığa çıkarmalara yol açan iç görünün artması olabilir. Artan kendine öz güven, kişiliğinizin daha özgün veya ilginç yanını ifade etmenize olanak tanır. Normal rutininizin dışında bazen yeni gibi hissetmek istersiniz. Bu yeni maceralardan yeni icatlara kadar değişebilir. Bu hafta konfor bölgenizden ayrılmanız ve sosyal dairenizi biraz sıradan insanlarla genişletmek için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Ağustos 2018

Cumartesi günü meydana gelen Güneş Tutulması, yılın geri kalanında hayatınızda olumlu bir etki bırakmaya devam edecektir. Size kişisel ifadenin gücünü verir. Bu, yaşamdaki önemli şeylerle gerçek anlamda ilerleme kaydetmek için mükemmel bir zaman. Bu tutulma hayatta kalmak için gücünüzü artırır. Cesaret ve savaş ruhu, aynı zamanda yaratıcı zeka ve bilgelik verir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status