Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Nisan 2018 – 22 Nisan 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta akrabalarınız ile bir araya gelerek hep birlikte neşeli bir etkinlik yaşayacaksınız. Aile içerisinde güzel olay ve kutlamalar olabilir. Tüm aile bir araya gelebilirler.  Bu hafta, bir akraba ya da arkadaş, kendi kişisel başarısını ya da başka bir etkinliği sizinle paylaşacak ve bu da küçük bir karmaşanın bir nedeni olabilir. Belki alacağınız davete katılmanız zor olabilir. Ya da fikir ayrılığı yaşamanız ve ortak kararlar almanız zor olabilir. Özellikle aile fertleri ile ortak planlar yapmak bu hafta bir hayli güç olacak.

Hafta boyunca iletişim kurmanız gereken insanlarla iletişiminize çok dikkat edin. Onlara karşı daha sakin ve sempatik olmaya özen gösterin. Hemen her şeye alınmamalı ve anlayışlı olmalısınız. Yoksa yanlış anlaşılmalara da açık olabilirsiniz. İş ve eğitim hayatında da başkalarının size yaklaşımını beğenmeyebilir ve tepkili olabilirsiniz. Bu yüzden de tartışmaya yatkın olmanız olasıdır.

16 Nisan – 22 Nisan Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta özellikle ihtiyatlı, aşırı alıngan ya da çok kuşkulu bir karaktere sahip kişilerle birlikte zaman geçirmeniz gerekebilir. Aşk hayatında da sevdiğiniz insan ile güven sorunları yüzünden canınız sıkılabilir. Kendinizi ona ispatlamanız gerekebilir. Onun size güvenmesini istiyor olacaksınız.

Ruya tabir

Bu hafta, profesyonel, kamusal ya da politik konularla ilgili farklı görüşler nedeniyle tartışmalar olacak. Belki sizin gibi düşünmeyen insanlar sinirinizi bozabilir ve size baskı yapmaya çalışmaları da gerginlik yaratabilir.

Hafta genelinde bir satın alma veya mal mülk satış planlamak için iyi bir hafta olacaktır. Yatırım konusunda şanslısınız. Artık davranışlarınızı çok benzer şekilde organize etmeli, gerekli bilgileri, tavsiyeleri almalı ve her şeyden önce aceleyle ya da duygusal olarak hareket etmemelisiniz. Daha mantıklı olmanız gerekiyor.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta, başak burcu kadınları için yeni insanlarla tanışmak için elverişsiz olacak. Önemli bilgileri paylaşmak için birine güvenmek konusunda acele etmeyin. Sırlarınızı paylaşmamanız daha iyi olabilir. Başak burcu erkekleri, kızları, torunları ya da aileden başka bir genç kadın keyifli bir sohbet yapabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status