Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta mesleki veya ticari ilişkilerinizi geliştirmek için iyi bir haftadır. Ortaya çıkan şanstan en iyi şekilde yararlanın veya gelişiminiz için yeni fırsatlar arayın. İş, yengeç, Akrep veya Balık burcunun altında doğan insanlarla olan ilişkinizi dikkatlice izleyin, ancak sözlerimi size karşı olası olumsuz eylem olasılığı olarak kabul etmeyin. Bu yedi gün boyunca doğumla ilgili, doğum günü veya hoş duygular, deneyimler ve hediyelerle ilgili diğer özel etkinliklerden memnun kalacaksınız.

Başak burcu bu hafta boyunca Hava ve Ateş Burçları altında doğmuş insanlarla uğraşırken dikkatli olun, çünkü onlarla ilgili sorun planlarınızda istenmeyen sorunlara ve komplikasyonlara neden olabilir. Bu haftaki dikkat, sağlığınıza dikkat gerektirecek. Bir kırgınlık nedeniyle kendinizi iyi hissetmemeniz ya da yanlış olabilecek kendiliğinden iyileşmeniz mümkündür.

29 Nisan – 5 Mayıs Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden cumaya, sabrınıza, azminize ve hedeflerinize ulaşmak için güçlü bir çalışmaya güvenebilirsiniz. Pratik sonuçlar almaya ve hiçbir hata yapmamaya kararlısınız. Bu, ciddi veya zor işleri tamamlamak için iyi bir zamandır. Liderlik niteliklerinizi göstermeniz veya başkalarına talimat vermeniz istenebilir. Genç insanlar bilgeliğinizi isteyebilir ve bu aynı zamanda profesyonel tavsiye veya büyüklerinize danışmak için iyi bir zamandır.

Cumartesi günü Yeni Ay, Başak için çok şanslı. Gelecek için umutlarınız ve hayalleriniz üzerinde hareket etme cesaretini ve tutkusunu veriyor. Yapmanız gereken herhangi bir şeyle engellerle veya büyük dramlarla karşılaşmamalısınız. İç huzuru hissetmek tüm ilişkilerinizi normalden daha uyumlu hale getirecektir. Bu aynı zamanda kendinizi ve toplumdaki hedeflerinizi tanıtmak için iyi bir aydır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status