Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta çeşitli nedenlerle ve farklı sürelerde seyahat etmek için uygun bir hafta vardır. Çoğu durumda, aile nedenleriyle seyahat edeceksiniz ya da bu amaçla bir gezi planlayacaksınız. Aile büyüklerini de ziyaret edebilirsiniz. Bu hafta, başka bir yerden insanlar ve kurumlarla ilgili neredeyse her şey aile ilişkilerinizi destekleyecektir. Bu yedi gün boyunca, arkadaşlarınız veya tanıdıklarla daha sık iletişim kuracaksınız ve bu, yaşamlarındaki önemli olaylarla ilgili olabilir. Onlara destek vermeniz gerekebilir. Hafta içi bir çocuğun doğumuyla ilgili haberler sizi mutlu eder. Arkadaşlarınızın veya tanıdıklar evinize ziyarete gelebilirler.

Başak burcu bu hafta davet veya toplantı planlarınızda karışıklık olacak. Bu beklenmedik bir anlaşmazlık, çelişki veya diğer beklenmedik durumların ortaya çıkması olabilir. Yaptığınız ya da yapmadığınız bir şeyin kanıtı olmadan birisinin sizi suçlaması mümkündür. Bir aşk planında, geçmiş deneyimlerle ya da çeşitli anılar hatırlanabilir, önceki ilişkinize geri döneceksiniz. Genç Başak kadınlar için bu daha doğrudur.

26 Kasım – 2 Aralık Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye uzun vadeli bir proje ile sağlam ilerlemeler için iyi bir zaman. Sonuçların anında görünmemesi sizi rahatsız etmeyecek. Başarmak için yönlendirilecek ve kararlı olacaksınız. Yeni bir ilişki mümkündür, ancak muhtemelen yavaş yavaş gelişebilir. Romantizm başlangıçta heyecana yol açabilir ama uzun vadeli bir ilişki başlayabilir. Bu hafta aynı zamanda dayanıklılık sporları ve yorucu maceralar için de iyi bir zamandır.

Cumadan Pazar gününe kadar özellikle de Pazar günü doruğa ulaşan öfke, kızgınlık veya aşk hayatında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Zorlu çalışma, egzersiz veya yaratıcı bir şey aracılığıyla herhangi bir olumsuzluğu nasıl yapıcı bir şekilde kanalize edebileceğinizi düşünün. Bu hafta, huzursuz olmaktan, öfkenizi kaybetmekten veya tartışmalara girmekten kaçının. Bir rakip veya düşman tarafından meydan okunduğunda savunmacı bir yaklaşım iyi olabilir. Bir uzlaşma sağlanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status