Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Haziran 2018 – 10 Haziran 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta evinizi düzenlemek zorunda olduğunuz bir hafta olacak. Ev içerisinde uzun süredir bekleyen işleriniz ve görevlerinizi bu hafta yapmanız gerekebilir. Mesela evinizi yenileyebilir ya da sizin veya ailenizin sahip olduğu başka bir malla ilgilenmeniz gerekebilir. Ev içerisinde tadilat işleri ile de uğraşabilir ve masraf yapabilirsiniz. Parasal yönden bu hafta umut verici kazanç fırsatları karşısına çıkabilir. Yeni bir gelir olanağı olabilir. Ya da zamanında yaptığınız yatırımların değeri artabilir.

Başak burcu bu hafta, mal mülk alımlar ve satışlar için iyi bir hafta olacak. Karlı bir alış satış mümkün olabilir. Bütçenizde herhangi bir zorlama olmaz. Hafta boyunca, birçok başak burcu çeşitli nedenlerle seyahat edecek ya da farklı konumlardan insanlarla özel bağlantı kuracak. Artık hayatınızda seyahatle ilgili bir değişiklik (iş, ulaşım veya iletişim çalışmaları için yer değiştirme) hakkında doğru karar verebileceksiniz.

Elbette, bu hafta sizin görevleriniz ve kararlarınız hakkında dikkatli düşünmeniz gerekecek. Çünkü hayatınızda kalıcı sonuçlar doğuracaktır. Yeni bir iş fırsatı değerlendirmek, yeni bir yere taşınmak gibi radikal kararlar vermeniz olasıdır. Belki bekar olanlar evlilik konusunda da emin adımlar atabilirler.

4 Haziran – 10 Haziran Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta işinize yarayacak bir bilgi edinebilirsiniz. Bir süredir beklediğiniz başvuru haberi de gelebilir. Eski ya da yeni mesleki taahhütler geliştirme, yeni bir işe başvurma ya da yeni bir işe başlamak için iyi bir zaman olacaktır. İş değişikliği de yapılabilir.

Bu hafta sorunlarınız o kadar büyük olmayacak ki çözümlerini bulabileceksiniz. Tavsiye ya da yardıma ihtiyacınız varsa, daha kolay ve hızlı olacaktır. Sevdikleriniz bu hafta desteklerini sizden esirgemeyecekler ve güçlü bir iletişime sahip olacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Haziran 2018

Bu hafta bir komşuya veya meslektaşına yardım ederken dikkatli olmalısın. Özellikle güvenmediğiniz kişilere borç vermemeye gayret edin, yoksa geri alamayabilirsiniz. Hafta sonu ile akrabalarınızın bir davetine katılmanız gerekebilir. Aşk hayatında ise sorunsuz ve huzurlu bir hafta geçirebilirsiniz. İlişkinizin geleceğine dair mutluluk verici kararlar almanız olasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status