Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Ocak 2019 – 20 Ocak 2019)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta planlarını gerçekçi, riskli veya ulaşılmaz olduğunu düşündüğünüz genç bir kadının veya kızın yaşamında daha duygusal olaylar yaşayacaksınız. Kararını veya arzusunu etkileyemeyeceğinizin farkına varacaksınız ve bu sizi daha da bastırır. Bu hafta, daha önce kurulmuş olan arkadaş canlısı veya profesyonel kişilerle finansal veya ticari ilişkilerde faydalı olacaktır. Birinin önerisi, fikri veya yardımı sayesinde daha iyi veya ek gelir elde edebilirsiniz. Genel olarak, hafta mali işlerinize fayda sağlayacak, ancak temkinli olmak ve “bulutların üzerinde uçmamak” istenir. Finansal nitelikteki çeşitli eylemleri tartışacağınız ilginç toplantılar ve konuşmalar vardır. Kredi teklifiyle, daha iyi maaşla ve daha fazlasıyla şaşırmak mümkündür.

Başak burcu bu hafta yakın bir kadın, akraba veya kız arkadaşın kişisel yaşamınızda heyecan verici anları sizinle paylaşacak. Kişisel deneyiminiz olarak sizi duygusal ve pozitif olarak etkileyecektir. Bu hafta, önemli değişiklikler veya kararlar döneminde olacak olan 35 yaş üstü kadınların geleceği için belirleyici faktör olabilir.

14 Ocak – 20 Ocak Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta Pazartesi-Çarşamba iletişimi, sizin algı seviyeniz nedeniyle güçlü bir nokta. Bu aynı zamanda rahatlama, yaratıcılık ve manevi arayışlar için iyi bir zamandır. Sözlerin sakinleşir ve aslında başkalarına şifa verebilirsin. Tüm duyularınız aktif hale gelir, sezgileriniz üzerinden birçok fazla bilgi toplamanıza olanak tanır. Hayaller, meditasyon veya kader karşılaşmaları yoluyla manevi bilgiler alabilirsiniz.

Ruya tabir

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Ocak 2019

Perşembe-pazar günleri arasında kendiniz ve nasıl göründüğünüz konusunda kendinize güvensiz hissetmeye başlayabilirsiniz. Başkalarının size garip bir şekilde baktığını hissetmeniz veya bir şekilde garip olduğunuzu düşünmeniz mümkündür. Bu tür gösterimlerin çarpıtıldığını ve gerçeğe uymadığını fark etmek önemlidir. Artan hassasiyet ve şefkat gereksiniminiz yeni bir ilişkiye kapı açsa da, hayal kırıklığını önlemek için idealleşmekten kaçının.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status