Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Temmuz 2018 – 8 Temmuz 2018)

Başak burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içerisinde ciddi bir görüşme olabilir. Mesela aileden bir erkek ya da genç bir erkekle ilgili önemli bir olaya dikkatinizi çeker. Bu, ailenizden bir kişi ile ilgiliyse: oğul, torun, erkek kardeş, yeğen, vs. muhtemelen eğitim, kariyer veya yetenek gelişimi ile ilgilidir. Onun geleceğine dair sizin yardım etmeniz gereken hususlar olabilir. Belki sizden fikir isteyebilir. Bunun yanı sıra çocuğu olan kişiler de onun eğitimine dair bir takım endişeler duyabilirler. İş hayatında ise yoğun bir hafta olabilir, iş yükünüz bu hafta artabilir.

Başak burcu bu hafta eğitim ve kariyer hayatında profesyonel gelişiminiz için iyi olacak. Artık daha fazla sorumluluk ve göreviniz olacak, yeteneklerinizi ve becerilerinizi gösterme, önemli bir proje veya fikri korumanız gerekecek. İş hayatında artık kendinizi ön plana çıkarmanız önemli olabilir. Bu hafta ayrıca yeni bir iş aramak veya yeni beceriler öğrenmek için iyi bir zaman olacaktır. İş arayanlar yeni bir iş fırsatı ile karşılaşabilirler.

2 Temmuz – 8 Temmuz Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu

Başak burcu bu hafta artık ev problemlerini, iç değişiklikleri, yeni mobilya veya ekipmanı ve daha fazlasını çözmek için zaman ayırabileceksiniz. Şimdi kendi işiniz varsa, işiniz için yeni makineler, araçlar ve diğer önemli şeylere yatırım yapabilirsiniz. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyeceğiniz bir hafta olacak.

Duygusal olarak, bu hafta daha yüksek iş yükünüz ve daha büyük hassasiyetiniz nedeniyle kararlı olmayacaksınız. Yetersiz boş zaman ve eğlence, fiziksel durumunuzu da olumsuz yönde etkileyecektir. Aşk hayatınız geri planda kalabilir.

Ayrıca Bakınız: Başak Burcu Temmuz 2018

Bu hafta yaşanan sorun, kasıtlı veya mantıksız sözler ve diğer insanların sözleri yüzünden olabilir, sizi kışkırtabilirler. Hafta genelinde, ailenizden veya yakın arkadaşlarınızdan bir kız veya genç bir kadınla ilgili önemli bir olayı veya haberi alacaksınız. Bu hafta en az bir konuk daveti alacaksınız ya da konukları evinize davet edeceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status