Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Şubat 2018 – 11 Şubat 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta sevdiğiniz işlere öncelik vererek vakit harcayabilirsiniz. Kalpten istediğiniz şeylere daha fazla odaklanırsanız, yeni fırsatlar keşfedebilirsiniz. Bu hafta bir çözüm bulabilirsiniz veya sorunlarınızın üstesinden gelmek için biri size yardımcı olabilir. Hafta ortası, bir adım geri çekebilir ve büyük resmi daha iyi görebilirsiniz. Detaylara da daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Aceleci olmamalı ve daha dikkatli olmaya gayret etmelisiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde tüm parçaların nasıl bir araya geldiğini ve uzun vadeli planlarınızı pratik bir yaklaşımla nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Emekleriniz sonuç vermeye başlayacak. Cumartesi günü Venüs balık burcuna giriyor. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda dikkat çekmenin, çekici, büyüleyici olmanın ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çalışma hayatında başkaları ile daha iyi anlaşabilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarınız veya sosyal gruplarınızla daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ayrıca gelecekteki hayaliniz hakkında daha fazla düşünmek isteyebilirsiniz.

5 Şubat – 11 Şubat Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu için haftanın en iyi günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta esas olarak kendi sıkıntılarınız ve endişelerinizle ilgilenecek kişilerle temasa geçebilir ve toplantılar düzenlenebilir. Sizinle paylaşacakları her şey, tavsiye, destek veya belirli bir yardım almak iyi gelebilir.

Ruya tabir

Hafta boyunca, bir çocuğun doğumuyla veya gelecek doğumlarla ilgili haberler bekleyebilirsiniz. Kendiniz neşeli bir olay yaşayabilir veya kendi çocuğunuzla veya torununuzla ilgili güzel haberler elde edebilirsiniz. Artık evinizdeki değişiklikler veya gelişmeler için iyi bir hafta olacak. Haftanın ortasında hayaller önemlidir. Aşk hayatında plan yapmayın. Tam tersi sevdiğiniz kişinin planlarına sadık kalmanız daha iyi olabilir.

Bu hafta sonu seyahat etmeniz gerekiyorsa, bu yolculuğa çıkacaksınız. Bazı görevlerin başarıya ulaşması enerjinizi yükseltebilir. Bazı sorumlulukları daha kolay yerine getirmek mümkün olabilir. Eğitim, kariyer, iş, seyahatle ilgili planlarınız olabilir. Ya da başka bir şehre veya ülkeye taşınma konusunda araştırmalar yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için bu güzel bir hafta olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status