Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat 2018 – 4 Mart 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta yaratıcılığınızı olumlu bir şekilde kullanmaya çalışabilirsiniz. Hafta başından itibaren sevdikleriniz ile daha sevgi dolu ve sevimli olabilirsiniz. Sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmek ve onlarla paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Ailenize de bu hafta daha fazla zaman ayırmanız olasıdır. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insana ilgi göstererek gönlünü alabilirsiniz. Hafta ortası, yapılması gereken şeyler üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Elinizdeki işlere ve yeni planlarınıza daha iyi odaklanabilirsiniz. Sizi motive eden haberler almanız mümkün olacak.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızdaki insanlar dikkatinizi çekebilir ve küslükleri sonlandırmak isteyeceksiniz. Özellikle de Perşembe günü ilişki alanınızda meydana gelen dolunay ile birlikte sosyal çevrenizle daha çok zaman harcayabilir, dostlarınızın hatırlarını sorabilirsiniz. İlişki sorunlarını ortadan kaldırmak, biriyle yakınlaşmak için iyi bir hafta olacak. Bir süredir aranızda problem olan ve size zararı dokunan biriyle de yolunuza ayırma kararı alabilirsiniz. Neptün, Pazar günü Güneş’le hizalanıyor. Bu sebeple dikkatli olacak ve kendinize zaman ayırmak, kafa dinleme ihtiyacı duyacaksınız. Kendinizi daha rahat hissedebilir veya yaratıcı yönünüz ön planda olabilir. Hafta sonu, yeni insanlarla tanışabilir veya ilişkilerinizdeki duygusal bağları geliştirmek üzerine çalışabilirsiniz.

26 Şubat – 4 Mart Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Pazar olacak. Bu hafta iş yerinizdeki meslektaşlar, yöneticiler veya müşteriler ile ilginç deneyimler yaşanacak. Genel olarak, işiniz veya kendi işletmeniz artık belki de bazı olayların gelişmesinden dolayı daha önemli önceliğiniz olacaktır. İşleriniz artabilir ve işlerinize daha çok zaman harcamanız gerekebilir.

Bu hafta bir karar alırken çevrenizden bir kadının fikirlerine danışmak isteyebilirsiniz. Kararlarınızda oldukça etkisi olacak. Devlet kurumları, banka, vergi idaresi gibi yerlerde işleriniz olabilir. Bu hafta bir adamla aranızdaki çatışmalar sizi incitmeyecek. Ancak pek de yardımcı olmayacak.

Bu hafta önemli kişisel veya mesleki ilişkilerde hoşnutsuzluk olabilir. Sizi yönlendiren bazı problemlerin veya sorunların gelişimi ile iletişimde dikkatli olmalısınız. Hafta içi beklenmedik bir kazanım, maddi ödül veya gelirinizin artması ya da maaşa zam almak gibi gelişmeler ailenizi şaşırtabilir. 35 yaşın üzerindeki balık erkekleri davranışlarında gereksiz derecede sabırsızlık veya ihmalkarlık yaşayacak ve bu durum kısa süreli kaos yaratabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status