Balık Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Ekim 2017)

Haftalık balık burcu yorumunda bu hafta Merkür akrep gizemli sularına taşınacak ve yabancı ülkeye seyahat gündeme gelecek. Su burçları için bu hafta son derece güzel geçecek. Özellikle balık burçlarının 9.evinde yabancı ülke ilişkileri, yüksek çalışmalar, öğretim, yayıncılık, maneviyat ve felsefe gibi konular gündemde olacak. Merkür gezegeni konuşmayı, iletişimi ve teknolojiyi temsil eder. İletişiminiz çoğunlukla daha güçlü olacak ve manevi yönden de bu hafta güçlü olacaksınız. 17 Ekim 2017 tarihiyle birlikte Merkür akrep burcuna geçiyor ve bu da eğitim, iş ve aile konularını gözden geçirmemizi sağlıyor. Var olan sorunları çözebileceğiniz bir hafta olacak. Ailenizle problemlerinizi aşacaksınız. Yeni beceriler öğrenebilirsiniz ve iş tecrübelerinizi arttırabilirsiniz.

Dua ve maneviyata doğal bir ilginiz olacaktır. Balık burçları manevi konularda bilgi sahibi olmak, başkalarıyla tartışmalara katılmak isteyecekler. Dini yönden yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz.. Merkür hızlı bir gezegen olduğundan iletişim becerileriniz konusunda çok dikkatli olmanız gerekir. Lütfen din ve inanca ilişkin herhangi bir konuda konuşurken dinleyen taraf olmaya çalışın ve ani çıkışlar yapmayın. Bu hafta hacı olmak isteyenler için de müjdeli haberler gelebilir.

16 – 22 Ekim Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta balık burçları 19 Ekim yeni ay ile birlikte geçmiş hataları gözden geçirerek, daha emin kararlar almak isteyecekler. Para sıkıntısı çekmemek için şu günlerde geliriniz ve birikimlerinizi gözden geçirmeli mali plan yapmalısınız. Mesleğe ilişkin eğitimler ve geziler ortaya çıkacaktır. Yurt dışı seyahati de gündeminizde olabilir. Bu geziler kısa veya uzun olabilir. Uluslararası toplumla etkileşim de görülmektedir. Medyayla ilgili fırsatlar da görülüyor. Mistik bilimler için ilginiz artabilir. Hafta sonu bilgili insanlardan bir şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz.

Balık burçlarını çok yoğun bir hafta sonu bekliyor olacak. Burcunuzun 3.evi enerjinizi artırabilir ve çok aktif olabilirsiniz. Entelektüel kapasitenizle birçok projeye başlamak isteyeceksiniz. Bu yoğun program sizi çok yorgun hale getirebilir, bu nedenle sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

Balık Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Eşiniz, paylaştığınız manevi bağlantıya daha uyumlu olan konuları tartışmak isteyebilir. Arkadaşınızın spiritüel bilgilerine merak salabilirsiniz. Partneriniz ya da dostlarınızla iletişiminiz kuvvetli olacak, onlarla önemli konularda konuşacak fikirlerini alacaksınız. Sevdiğiniz insan ile aranızdaki bağ bu hafta güçleniyor. Balık burçları hafta başlangıcında ilişkilerini gözden geçirerek, karşı tarafı memnun edecek sürprizler yapabilirler. Eşiniz hafta içinde size karşı anlayışlı olacak. Cuma gününden sonra ilişkilerde maddi sorunlar olabilir.

Balık Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Bu hafta balık burçları iş ortaklığı yaptığı kişilerden ayrılmak isteyebilirler. Ortaklıklarda bazı problemler gözlenebilir. Eğitim hayatında güzel gelişmeler olacak. Mesleki alanda ise kendinizi geliştirmek isteyebilir, bunun için de yeni kurs ve sertifika programlarına yazılabilirsiniz. Aile ve iş hayatını dengede tutmak güç olabilir. Bu hafta eğitim ve öğrenmek, araştırmak önem kazanacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status