Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta sevginiz veya evlilik ilişkiniz, akrabalarınız, arkadaşlarınız veya komşularınızdaki kişiler tarafından bazı dedikodular veya entrikalar tarafından saldırıya uğrayacak. Bu bilginin ne kadar doğru olduğu, o kadar önemli değildir. Ancak güven sorunları yüzünden ilişkiniz sarsılabilir. Birkaç ay veya yıl önce başlayan bir dava sürecindeyseniz, bu hafta gerginlik artacak ve kararsız veya aldatıcı kararlar vermenize neden olabilir. Hafta boyunca, birçok balık burcu doğum günü, okulda ya da kariyerinde başarı ve diğerleri gibi bir çocuk ya da genç ile ilgili bir topluluğun bir parçası olacak.

Balık burcu bu hafta sevginiz veya evlilik ilişkiniz, akrabalarınız, arkadaşlarınız veya komşularınızdaki kişiler tarafından bazı dedikodular veya entrikalar tarafından saldırıya uğrayacak. Bu bilginin ne kadar doğru olduğu, o kadar önemli değildir. Ancak güven sorunları yüzünden ilişkiniz sarsılabilir. Birkaç ay veya yıl önce başlayan bir dava sürecindeyseniz, bu hafta gerginlik artacak ve kararsız veya aldatıcı kararlar vermenize neden olabilir. Hafta boyunca, birçok balık burcu doğum günü, okulda ya da kariyerinde başarı ve diğerleri gibi bir çocuk ya da genç ile ilgili bir topluluğun bir parçası olacak.

5 Kasım – 11 Kasım Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye daha fazla hassasiyet ve sevecen hissetmeniz olasıdır. Bu arkadaşlara ve aileye yardımcı olmak için iyi bir zaman. Ancak hedeflerinize ulaşmanın ve hayallerinizi gerçekleştirmenin başkalarına yardım etmeden önce çok önemli olduğunu fark edebilirsiniz. Gelecek için umutlarınızı ve hayallerinizi açığa çıkarmak için iyimser yeni hedefler belirlemek için sezginizi harekete geçirin ve izleyin. Güçlü inanç ve ahlak, sahip olduğunuz kişilerin gereksinimlerini veya rahatlık düzeyini feda etmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Kasım Yorumu

Salıdan bir sonraki Salı gününe kadar, kariyerinizde ve olumlu değişimler yapabileceğiniz, size kredi kazandıracağınız ve öz saygınızı artırabileceğiniz gruplarda liderlik rolünü üstlenebilirsiniz. Bunu bilinçli olarak yapmaya çalışmadan başka insanlara karşı daha fazla güç ve etki yaratabilirsiniz. Bu, sessiz bir güven ve başarılarınızdan gurur duyduğunuz bir zamandır. Güç ve nüfuz pozisyonlarında insanlarla iyi ilişkiler bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status