Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni bir başlangıç, yeni fırsat karşınıza çıkabilir. Kendinizi daha rahat hissedeceğiniz, duygularınızla ve üzerinde çalıştığınız şeyle daha açık olabileceğiniz bir haftadasınız. Daha fazla enerjiniz olacak ve ne istediğinizi bileceksiniz. Pazartesi günü Venüs Oğlak burcuna giriyor ve önümüzdeki haftalarda arkadaşlarınızla vakit geçirmenin, yeni insanlarla tanışmanın keyfini çıkaracaksınız. Yeni sosyal gruplara katılabilir, sosyal hayatınıza ağırlık verebilir ve sevdiğiniz şeylerle uğraşabilirsiniz. Gelecek için sahip olduğunuz hayaller üzerinde yoğunlaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Hafta ortası, enerjiniz kararlarınıza ve davranışlarınıza yansıyacak, kendinizden emin olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, kısa vadeli planlar ve fikirler üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta sonu, size destek olan ve kendinize biraz duygusal rahatlık veren insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Aileniz ile birlikte ya da dostlarınızla yılbaşı planı yapmanız da olasıdır.

25 Aralık – 31 Aralık Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Bu hafta aile içerisinde pek çok görev ve sorumluluklarınız olabilir. Dinlenmek ve kendiniz için zaman bulmak bu hafta bir hayli zor olacak. Birçok kişi size çok şey için güveniyor ve yardımınızı veya varlığınız insanları mutlu ediyor. Yaydığınız pozitif enerji ile herkesin ilgi odağı olabilirsiniz.

Hafta içi evinizde misafirlere ilişkin planlarda değişiklikler olabilir. Çocuklarınızla daha fazla zaman geçirebilir, ailenize vakit ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızda, hiç sürpriz yaşamayacağınızdan, olayların doğal olarak gelişmesine izin verin. Çok fazla beklenti içerisine girmeyin. Özellikle bekar balık burçları hoşlandıkları kişiden duygularına karşılık bulamayabilirler.

Ayrıca Bakınız: 2018 Balık Burcu Yorumu

Bu hafta, bir seyahate çıkmanız da olasılıklar arasındadır. Hatta hiç beklenmedik bir şekilde yola çıkabilirsiniz. Sürpriz bir plan söz konusu olabilir. İlginç bir gelişme, farklı şehir ve ülkelerden insanlarla olan temaslarınızı içerecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status