Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ekim 2018 – 4 Kasım 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta yasal veya yargı kurumlarından belgelerle çalışmak için yararlı bir zamanınız olacak. Hayatınızda ilginç bir değişim yaratacak haberler veya önerilerle sizi memnun edecektir. Hafta boyunca, meraklı olayları deneyimleyeceksiniz ya da sevinç için bir fırsatınız olacak. Belki de bir çocuk veya genç bir insan için bir araya geleceksiniz. Sizden genç insanlarla tanıştığınız yeni kişiler, sizin için faydalı olacak ve sizi yeni bilgilerle zenginleştirecek. Yeni insanlarla ve daha fazlasıyla bağlantı kuracağınız bir hafta olacak. Her şeyden önce, bu yedi gün boyunca onların etkisi sizin için olumlu olacaktır. Hafta boyunca, hoş olmayan anların veya olumsuz duyguların bazıları huzursuz edebilir veya sizi ziyaret edecek kişilerle (muhtemelen evinizde) ilgili olacaktır.

Balık burcu bu hafta bazı insanların sizden beklentileri fazla olabilir ve karşılamakta zorluk çekebilirsiniz. Sizi sorunlarından, maddi sıkıntılarınızdan ve suçsuz olduğunuz diğer durumlarla dolduracak ya da yardım edemeyeceksiniz. Hafta içi, bir erkekle beklenmedik bir yaşam ayrılığı anlamına gelir. 35 yaşın üzerindeki erkekler beklenmedik bir şekilde kişisel eşyalarına veya belgelerine bir şeyleri kaybedebilirsiniz.

29 Ekim – 4 Kasım Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye iyimserlik ve iyi haberler geliyor. İyi içgüdüler, geleceğe yönelik ve olumlu düşünme, bunu plan yapmak için harika bir zaman yapar. Özellikle uzun mesafeli seyahatlerde, bir yolculuğun planlanması veya ayarlanması kolay olacak. Açık fikirliliğiniz ve ilerici bakış açınız, genel bilginizi artırmanıza ve ufkunuzu genişletmenize olanak tanır. Ayrıca iletişim ve anlaşmalarınızda da diplomasiye ve inceliğe güvenebilirsiniz.

Cumadan pazara duygusal denge iç dünyanızda iyi bir tutum kazandırır. Bu da arkadaş ve aile ile uyumlu ilişkiler yapar. Son zamanlarda, özellikle de karşı cinsiyetten biriyle yaşadığınız ilişki sorunlarıyla başa çıkmak için inisiyatif almak için mükemmel zaman. Bu hafta ayrıca kendinizi tanıtmak ve iyilik istemek için de iyi bir zaman. Diğerleri özgüveninizi ve dengeli odaklarınızı hissedeceklerdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status