Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (4 Haziran 2018 – 10 Haziran 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta akrabalarının ya da arkadaşlarının sana ihtiyacı olabilir. Seninle dertleşmek isteyebilirler ve onlarla sık sık iletişime geçebilirsiniz. Ya da kamusal alandaki yaşamınızda çeşitli olaylara şahit olacaksınız. Çalışma ortamında bazı insanlara yardımınız dokunabilir. Bazı olayların nedenlerini ve sonuçlarını düşünmenizi sağlayacak şeyler yaşayacaksınız. Bu sizin için önemli bir hayat dersi olabilir, ancak başkalarını yorumlama ve yargılama eğiliminde olabilirsiniz. Başkalarının hataları sizi de stres altına sokabilir.

Balık burcu bu hafta, çok da iyi durumda olmayacaksınız ve bu genellikle sizi karamsar, gergin ve dokunaklı hale getirecektir. Duygusal yönden sizin için bir hayli karmaşık bir hafta olabilir. Bu tür ruh halleri ve tepkileri size pek yardımcı olmayacaktır. Ancak bu tür dengesiz ruh hallerinin kendi kendinize kontrol etmeye başaramayacaksınız. Duygularınıza hakim olamayıp kalbini kırdığınız insanlar da olabilir.

Bu hafta aşk hayatında sevgilinizden duyacağınız bazı sözler ya da onun bazı düşünceleri sizi memnun edecek. Ancak yukarıda bahsedilen ruh hallerinin de onlar için önemli bir faktör olacağını unutmayın. Onu hiç suçu yokken yargılayabilir ve kalbini kırabilirsiniz. Daha sakin ve ılımlı olmanız gerekecek.

4 Haziran – 10 Haziran Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta hamilelik ya da bir çocuğun doğumu ile ilgili haberler ve olaylar sizi mutlu edecek. Haneden birinin bebek sahibi olacağını da öğrenebilirsiniz. Yine bekar olan birinin bu hafta söz ya da düğününe katılabilirsiniz.

Bu hafta elinize geçecek olan nakit para size çok iyi gelebilir, borçlarınızı rahatça kapatabilirsiniz. Kazanç konusunda umut vaat eden şeyler olabilir. Bu hafta finansal belgeleri düzenleme ve daha fazlası ile finansal açıdan iyi bir hafta olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Haziran 2018

Birçok balık burcu aile bütçesinde hoş bir ekstra gelirle şaşıracak. Bu sayede ekonomik yönden rahata erişebilirsiniz, evinizin rızkı ve bereketi artabilir. Evli olanların eşlerinin gelirleri de yükselebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status