Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz 2018 – 29 Temmuz 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta iş hayatında yetenekleriniz bu hafta ön planda olabilir ve insanlar sizden bir şeyler öğrenmek isteyebilirler. Başkalarına yeni fikirler verebilirsiniz. Bu hafta iletişim, dostluk ve ilişki güçleri arasında uyum ve denge olacak. Hem iş hem de aile hayatını dengede tutabilirsiniz. Aynı zamanda eğlenceli, romantik ve yaratıcı yanınız da ortaya çıkabilir. Sizi mutlu edecek davetlere katılabilirsiniz. Çalışma hayatında da bazı aktiviteler olabilir. Ya d abir iş seyahati yapabilirsiniz. Bu hafta çıkılan yolculuklardan güzel haberler ile geri dönebilirsiniz.

Balık burcu bu hafta aşk hayatında mutlu anlar sizler bekliyor olacak. Mesela en çok romantizm, yaratıcılık ve keyif için kendinize zaman ayırabilirsiniz. Kişisel yaratıcılık ve kendini ifade etmeyi keşfetmek için uzun bir sürece girmiş bulunmaktasınız. Varlığınızın amacı, en büyük endişelerinizden biridir. Bazı amaçlarınız da sizi endişelendirebilir.

23 Temmuz – 29 Temmuz Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta iletişim iş başında veya kişisel hizmet alanlarında bolca olacak. Çok fazla kişi ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük ritim hızınız hızlanır. Sağlık sorunları olabilir. İş arkadaşlarınızla ihtilaf ve tartışmalara dikkat edin. Egzersiz programları şimdi size fayda sağlar. Evde ve ailede atmosfer hala keyifli olmalı.

Ev içerisinde pek çok sorumluluk ve tadilat işleri olabilir. Bahar temizliği beklenenden daha uzun sürmüş olabilir. Aydınlanma, daha yüksek manevi bağlantınız ile ilgili topluluklarla görüşmeler olabilir. Sosyal hayatınıza ayırdığınız zamanda arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi şaşırtabilir.

YORUMLAR

  1. Elif dedi ki:

    Hafta bitti sizde ses seda yok

    1. admin dedi ki:

      Yayınlarımız bu hafta aksaklığa uğradı kusura bakmayın, gelecek haftadan itibaren haftalık ve aylık burç yorumlarınızı güncel olarak okuyabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status