Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Eylül 2018 – 9 Eylül 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta finans ve insanlara ilişkin sorunlar sizi rahatsız edici olabilir. Güvendiğiniz insanlar işlerinizin aksamasına sebep olabilirler. Boğa, Başak veya Oğlak burcu altında doğmuş bir erkeğe güvendiğin için bu hafta bir hayli pişman olabilirsin. Bu yüzden sık sık stres ve gerginlik ortaya çıkabilir. Hafta boyunca Koç, Aslan ya da Oğlak burcu altında doğan kadınlarla olan ilişkinize dikkat edin. Hiçbir sırrınızı paylaşmamaya gayret edin. Yoksa ortalığı karıştırmaya çalışabilirler, iyimser yanınızdan faydalanabilirler. Siz seven insanlar bu elverişsiz zamanda size destek olurlar. Hafta boyunca ailenizde ve iş yerinizde aşırı yükleneceksiniz, görevler fazla olacak.

Balık burcu bu hafta para almak ya da finansal bir sorunu çözmek için bir gezi ya da toplantıya ihtiyaç duyacaksınız. Balık erkekleri kendilerini sahtekarlıktan korumaları gerekir. Yabancıların sana yaklaşmasına izin verme. Parasal olarak size külfet olacak biri de olabilir. Daha kararlı olun, çünkü herhangi bir tereddüt sizin profesyonelliğiniz için bir eksi olacaktır.

Balık burcu kadınları kendileri ile ilgili bir entrikayi görmezden gelmek zorunda kalacaklar. Bir kadının hareketleri veya kararları nedeniyle işinizde geçici bir zorluk yaşanacaktır. Bu hafta, harcamalarınızda dikkatli olun ve aşırıya kaçmayın.

Ruya tabir

3 Eylül – 9 Eylül Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesi ve Salı günleri muhtemelen ailenizi beslemek ve korumak, onların ihtiyaçlarını karşılamak, evi temizlemek ve çocukları giydirmek isteyeceksiniz. En önemlisi onları kucaklamak ve öpmek, onlara şefkat ve sevgi vermek isteyeceksiniz. Bu hafta, iyilik ya da borç istemek için iyi bir zaman. Çünkü diğer insanların size hayır demesi zor olacak. Evinizde eğlenceli insanlar büyük bir başarı kutlar. Genel olarak moda, kozmetik, takı ve sağlık ve güzellik ürünleri için alışveriş yapılabilir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Eylül Yorumu

Çarşambadan Pazar gününe kadar zihniniz yeni keşifler yapma ve yeni arkadaşlar edinme şansınızı arttıran yeni olasılıklara açıktır. Yolunuza gelen bazı heyecan verici haberler ya da başka bir şekilde insanları uyaran bir şansla karşılaşabilirsiniz. Problemleri çözmek için çok uğraş göstermeniz gerekecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status