Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Şubat 2018 – 25 Şubat 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinizi manevi yönden daha güvende hissedebilirsiniz. Haftanın ilk günleri yaşamınızdaki dengeyi ve güvenliği artırmaya çalışabilirsiniz. Sizi rahatlatan ve konfor veren yaşam alanlarına odaklanabilirsiniz. Stresten uzak kalmaya gayret edebilirsiniz. Hafta ortası, yeni fikirlere odaklanabilir ve kullanmak istediğiniz zihinsel enerjiniz açığa çıkabilir. Neptün Çarşamba günü Venüs’le aynı hizaya geliyor. Başkaları ile daha iyi anlaşabilir ve sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde rahat hissettiğiniz yerlerde veya size en fazla destek ve konfor sağlayan insanlarla daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Neptün, Pazar günü Merkür ile aynı hizaya geliyor. Bu sebeple zihniniz son derece aktif olacak ve yaratıcı olabilirsiniz. Fikirleriniz ve davranışlarınızla daha ilgi çekici olabilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinize zaman ayırabilir, onlarla son derece eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

19 Şubat – 25 Şubat Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burçları için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Pazar olacak. Bu hafta işinizde veya ilgilendiğiniz önemli olaylardan keyif alacaksınız. Eğitim ve iş ile ilgili kendinizi geliştirebilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Diğer insanlar size yardım etmeye istekli olacak. Yeni insanlarla tanışmak da sizin lehinize olacak.

Ruya tabir

Bu hafta güzel iletişim kuracaksınız ya da eski arkadaşlarınız veya sizden daha uzakta yaşayan insanlar hakkında yeni şeyler öğrenebilirsiniz. İnternetteki eski tanıdıklarınızı, sınıf arkadaşlarınızı ve diğer arkadaşlarınızı beklenmedik bir şekilde bulabilirsiniz. Hafta boyunca fizyoterapi, diş hekimliği veya diğer kozmetik işlemler için para harcayacaksınız. Ancak bu hafta beklenmedik bir harcama, rahatsız edici bir ödeme olabilir. Banka kartlarınızı ve tüm belgelerinizi mali konuları dikkatle takip edin.

Aslında bu hafta sizi şaşırtacak bir şey var. Ancak bu beklenmedik anlar yeni gelişim fırsatları açabilir. Veya eski sorunları çözmenin yeni yollarını açabilir. Akrabalarından birinin hayatındaki bir durum, evinizde geçici panik ve stres yaratabilir. Bu hafta ev hayatında daha fazla sorunla uğraşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status