Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ocak 2018 – 14 Ocak 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı konuları netleştirmek ve sorunların özüne inmek isteyecek, problemleri kökten çözmek için çaba sarf edeceksiniz. Bazı uzayan sorunlar can sıkmaya başlayabilir. Daha iyi anlaşılmak için iletişiminiz daha güçlü olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde, kendinize biraz yer açabilir ve hayatınızdaki iyiye odaklanıp sizi sinirlendiren durumları geride bırakabilirsiniz. Her türlü gerginlikten uzak durmak ve stres yaratan durumları sona erdirmek önem arz edecek.

Perşembe günü Merkür oğlak burcuna geçir yapıyor. Bu sebeple önümüzdeki haftalarda detaylara odaklanarak, sorumluluklarınızın üstesinden rahatça gelebilirsiniz. Dostlarınız ve sosyal çevrenizle fikirlerinizi paylaşarak destek görmek isteyebilirsiniz. Özellikle değişim planları üzerinde çalışabilir veya hayallerinizden birinde size yardımcı olacak bilgileri toplamak için yeni araştırmalar yapabilirsiniz. Hafta sonu boyunca şu an bulunduğunuz konuma bakarak, uzun vadede doğru yönde ilerlediğinizden ve hedeflerinize ulaşma yolunda ilerlediğinizden emin olmak isteyeceksiniz.

8 Ocak – 14 Ocak Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba ve Perşembe olacak. Bu hafta bir genç adamla ilgili sorunlar veya olaylarla karşı karşıya kalmanız olasıdır. Kesinlikle hayatın büyük veya köklü değişimiyle bağlantılı olacaklar. Birileri yüzünden bir şeyleri kestirip atabilirsiniz.

Bu hafta bir kadının çatışması sizi ağlatabilir ya da sizi duygusal olarak olumsuz duygulara yöneltebilir. Bir kadınla yaşayacağınız sorunlar keyfinizi kaçıracak. Hem kendisine hem de size bu tartışma kötü sonuçlar verebilir. Artık sağlığınızla veya akrabanızın sağlığıyla ilgili masraflara maruz kalabilirsiniz. Size borcu olan kişilerin ödemelerini yapıp yapmayacakları konusunda endişe ediyor olabilirsiniz. Bu hafta, bir sipariş, mal mülk ya da belge ilgili bir şirket veya kurumu ziyaret edeceksiniz. Bu hafta imalat, inşaat ve girişimcilik alanlarınız için iyi bir hafta olacak.

Balık burcu aşk hayatında bu hafta son derece sakin ve uysal olabilir, sevdiği insanla gelecek hayalleri kurabilir. Özellikle evliliklerde ve aile hayatında ilişkilerinizi düzeltme çabası içerisinde olacaksınız. Ailenizin gelir ve giderleri, yatırımları ve daha fazlasıyla ilgili önemli konuşmalar olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status