Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs 2018 – 3 Haziran 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta gelecek haftalara dair bir takım planlar yapmanız gerekebilir. Ancak sizi endişelendiren bazı sorunlar olabilir. Sevdikleriniz ile aynı fikirde olmayabilirsiniz ve bazı hazırlıkları erteleyebilirsiniz. Bu süre zarfında geliştirmeyi düşündüğünüz görevleriniz veya etkinlikleriniz hakkında daha fazla endişelenme eğiliminde olacaksınız. Yeni iş kurmak isteyenler de bir süre daha erteleme kararı alabilirler. Maddi endişeleriniz bazı hayallerinize engel olabilir. Aşk hayatında bu hafta sevdiğinizi mutlu etme önceliğiniz olabilir. Ona sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. Bekarsanız, bir süredir sizden hoşlanan biri yakınınız vasıtasıyla haber gönderebilir.

Balık burcu bu hafta, hafif sağlık sorunları, bir doktora, terapi veya tedaviye gitme ihtiyacı büyük olasılıktır. Sağlığınıza dikkat etmeli ve şikayetçi olduğunuz ne varsa ertelememelisiniz. Bu hafta bir kız ya da genç bir kadınla yapacağınız görüşme sizi sevindirebilir. Ondan çok güzel haberler alabilirsiniz. Sevdiğiniz biri için özel bir şey satın almanız gerekebilir. Sosyal hayatınızda da bir kadından gelecek davet sizi sevindirebilir.

Bu hafta gezi ve tatil için iyi bir hafta olacak. Şimdi başka bir şehirde yaşayan bir kişi ile yapacağınız bir konuşma ile şaşıracaksınız. Size müjdeli haberler iletebilir. Yaşadığınız yerin dışında bir iş arıyorsanız, bunun için başarılı bir hafta olacaktır.

Ruya tabir

28 Mayıs – 3 Haziran Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta ne gibi planlarınız veya beklentileriniz olursa olsun, aşk hayatınız kendi gelişimine sahip olacaktır. Bu yedi gün boyunca yeni bir romantik randevunuz varsa, güzel geçecektir. Hatta sizi şaşırtacak pek çok güzel huyu ve imkanı olan biriyle ilişki kurabilirsiniz.

Bu haftaki çatışmalar aşırı duygusal belirtilerinizden, aşırı duyarlılığınızdan veya herhangi bir taviz vermedeki isteksizlikten kaynaklanıyor olabilir. Belki inat edebilir ve sevdiklerinizi üzebilirsiniz. Hatta kısa süreli dargınlıklar olabilir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Haziran 2018

Bu hafta boyunca, özellikle de odada bir çocuk varsa diğer aile üyeleriyle görüşmelerinize dikkat edin. Yorumlarınız yanlış anlaşılmalara açık olabilir. Ev içerisinde tartışmaktan ya da kavga etmekten kaçının.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status