Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Ağustos 2018 – 2 Eylül 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta aile içerisinde bir çocukla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz ya da onunla ilgili problemleri çözebilirsiniz. Bu haftaki etkinlikler, daha sağlam kararlar gerektirecek ve bu da kolay bir iş olmayacak. Finansal açıdan, aile bütçenizde bir dengesizlik yaratmasa bile, sizi duygusal ve zihinsel olarak yükleyebilecek çeşitli sorunları, ödemeleri veya yükümlülükleri çözeceksiniz. İyi olan şey, bu krizlerin hızlı bir şekilde ortadan kalkması ve bu hafta beklenmedik paraların ya da daha iyi mali kaynakların keyfini çıkaracak olmanızdır. Ödemeleriniz de zamanında elinize geçebilir. Daha iyi bir ödeme için bir satış, hatta kredi gibi para almak bile mümkündür.

Balık burcu bu hafta bir erkek ya da genç bir erkekle olan kişisel ya da aile ilişkileriniz, kimsenin vazgeçmek ya da ödün vermek istemeyeceği çeşitli anlaşmazlıklar ya da çatışmalarla dolu olacaktır. Daha dikkatli ve akıllı olmanız gerekebilir. Hafta içi ev tadilatı ve yenilenmesi, çeşitli değişiklikler olabilir.

Aşk hayatın sıkıcı olmayacak, ama hala aşktan istediğin ve beklediğiniz şeye bağlı durumlar olabilir. Çalışmanız bir aşamaya, projeye, yönetime son verecek ve yeni bir şey başlatacak bir prosedürü değiştirecek veya başlatacak. Yeni bir girişim olabilir. Eğitim ya da kariyer alanında yeni hedefler belirlenebilir.

27 Ağustos– 2 Eylül Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta özellikle de Pazartesiden perşembeye kadar, artan bir arzu ya da harika şeyler gerçekleştirme ve başarılı olma ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Fakat hayatınızın farklı alanları aynı yönde çalışmayabilir. Ruh haliniz başkaları tarafından daha fazla etkilenecektir ve ruh haliniz en yakın ilişkileriniz üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacaktır. Bu zorluklara ya da bunlardan dolayı, bu hafta kişisel ve profesyonel yaşamınızda gerçekten çok şey yapabilir ya da ilerleme kaydedebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Aylık Yorumu

Cumadan pazara kadar daha rahat ve herkesle sıcak ve dostça ilişkilerin tadını çıkarmaya hazır olmalısınız. Kişisel, manevi ve maddi gelişim için fırsatlar olacaktır. Finansal kazançlar mümkündür ve normalden daha cömert hissedebilirsiniz. Ama siz ve sevdikleriniz için yeterince ayrıldığınızdan emin olun. Kişisel ve ruhsal gelişim, yaşantınızdaki bakış açınızı genişletmek için her türlü çalışma ve seyahat yoluyla olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status