Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Nisan 2018 – 6 Mayıs 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli yaşam sorunları ve planları hakkında size daha fazla açıklık kazandıracak ilginç bir hafta olacak. Sizden saklanan bazı şeyleri öğrenmeniz de bu hafta sizi şaşırtabilir. Bu yüzden birilerine kızabilirsiniz. Hayatınızdaki farklı olaylar ya da insanlarla ilgili neşeli zamanlar geçirebilirsiniz. Güzel bir vesileyle yeni bir dostluğa sahip olacaksınız. Bu hafta tanışacağınız biri sizin moralinizin yükselmesinde ve umutlarınızın yeniden yeşermesinde faydalı olabilir. Hafta içi dertleşmek isteyeceğiniz bir dostunuz ile de görüşebilirsiniz.

Balık burcu bu hafta geçmişteki bir başarısızlık, şimdiki zamanda başarınızın temeli olduğunu kanıtlayacaktır. Bazı tecrübeleriniz sayesinde artık hataya pek de pay vermeyeceksiniz. Tanıdığınız biriyle ilgili hoş olmayan haberler sizi bir süre için üzebilir. Bu hafta, daha fazla sohbet veya toplantı gibi arkadaşça ilişkilerinizin gelişiminde bir dinamizm olacak. Gelecek genel toplantılar, davetler, geziler veya diğer etkinlikler ile birlikte keyifli zaman geçirebilir, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Özellikle bazı semptomları ihmal ederseniz, sağlık sorunları söz konusu olabilir.

30 Nisan – 6 Mayıs Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu hafta genelinde paylaşmak için acele etmeyeceğiniz bir bilgi alacaksınız. Çünkü bunu kamuya açık bir şekilde yayınlamadan (arkadaşlarla bile) kullanmak sizin çıkarınıza olacaktır. Bir süre de olsa bu bilgiyi kimseye paylaşmamak sizi heyecanlandıracak.

Şimdi belirli bir görev veya toplantı ile sizi meşgul edecek bir erkekle bir etkinlik bekleyeceksiniz. Bir erkek sayesinde yeni bir iş fırsatı da elde etmeniz söz konusu olabilir. Yakın çevreniz size bazı tüyolar verebilir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Mayıs Yorumu

Balık kadınları, kendileriyle özel bir amaç için (sadece kendileri için avantajlı) sizinle temas kuracak olan çift ya da çaresiz insanlardan kendilerini ikiyüzlülük eylemlerinden korumalıdır. Balık erkekleri ise bu hafta beklenmedik bir davete katılarak tanışacakları birinden çok etkilenebilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status