Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta yapılması gereken işi bitirmek için gereken enerjiye sahip olacaksınız. Geçtiğimiz hafta yarım kalan işlerinizi haftanın ilk günlerinde tamamlayabilirsiniz. Ancak dikkatinizi dağıtan şeylerden uzak durmalısınız. Bu hafta sevdiğiniz iş ve görevler ile meşgul olmak isteyebilirsiniz. Bitirilmesi gereken çok sayıda küçük görev ve ev işi olabilir. Evde tadilat işleri de olabilir ve bunları tamamlamak için çalışabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde başkalarına daha fazla odaklanabilir ve önemsediğiniz insanlarla daha fazla zaman geçirerek onlara hak ettikleri zaman ve ilgiyi gösterebilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insanın beklentilerine de karşılık verebilir, onu mutlu edebilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs boğa burcuna giriyor. Bu sebeple aklınızı kullanarak ve önümüzdeki günlerde zihinsel olarak başkalarıyla bağlantı kurarak fikirlerinizi değerlendirebilirsiniz. Sosyal çevrenizde davetlere katılarak eğlenebilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu sebeple bazı konuların kalbine odaklanabilirsiniz ve hafta sonu boyunca daha yoğun ve tutkulu bir şekilde hissedebilir ve hayatınızda bir dönüşüm üzerinde çalışabilirsiniz.

26 Mart – 1 Nisan Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu için haftanın en güzel günü Pazar olacak. Bu hafta büyük sürprizler işiniz, eğitiminiz veya kendi işinizle ilgili olacak. Bu etkinliklerin çoğu, yakın ve uzaktaki insanlarla bağlantı kurmanızı sağlayacak. Belki iş yerinden tanışacağınız kişiler de size tavsiyeler verebilir.

Ruya tabir

Bu hafta, öngörülemeyen bir zaman olacaktır. Çünkü daha fazla gerilim ve duygusal destek ihtiyacınız olacak. Her olayın anlamını ve amacını anlamak için çaba gösterebilirsiniz, çünkü bunlar rastgele olmayacaktır. Sürpriz gelişmelere anlam vermek zor olabilir.

Sizin ya da başkalarının uygunsuz yorumları nedeniyle meslektaşlarınızla, müşterilerinizle veya yöneticilerinizle çalışmanız pek de kolay olmayacaktır. Fikir ayrılıkları yaşanabilir. İşyerinizde uyuşmazlıklara veya tartışmalara izin verirseniz, kaçınılmaz olarak kişisel hisleriniz ve ruh haliniz de karışacaktır. Bu da kötü sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Bu hafta, muhtemelen birisinin davranışı veya bir entrikaya dair bir açıklama almak için bir sohbeti kışkırtacaksınız. Bir şeyi öğrenmek isteyeceksiniz. Sizden saklanan bir şeyi de öğrenmeye çalışabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz, ne olursa olsun son derece ihtiyatlı ve makul olmaktır. Duygularınıza boyun eğmeyin ve sakin olun.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Nisan Yorumu

Bu haftaki olaylar hayatınızı büyük ölçüde belirleyecek. Bazı şeylerin önemsiz olduğunu düşünebilirsiniz, ancak yakında ne kadar önemli şeyler olduğunu anlayabilirsiniz. İnsanlarla iletişiminizde kalp kırmamaya gayret edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status