Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ekim 2018 – 14 Ekim 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta çok fazla masrafınız olacak. Mali belgeler ve diğer parasal işler ile ilgili taahhütler olur. Gerilimden kaçınmak için iyi planlanmış olmalılar. Aileniz farklı akrabalarla kararsız duygusal ilişkilere neden olacak bir olay veya deneyim yaşayacaksınız. Artık daha çok duygusal olarak ötesindeki bir insanın yokluğunu hissedeceksiniz. Beklenmedik biriyle ilgili yorum ya da dedikodu sizi tatsız bir şekilde şaşırtacak, çünkü onlar sahte ve imgesini inkar etmeye yönlendirilmişlerdir.

Balık burcunda bu hafta Balık erkekleri sevginin veya yakın ilişkilerin gelişmesini bekliyor olacak. Yerleşimlerinizin sınırlarının ötesinde bir aşk arayan romantik geziler olabilir.
Balık kadınları yeni tanıdıklar ve arkadaşlıklar kuracaklar. Bu hafta yeni veya eski dostluk ilişkileri ve daha fazlası için planlarınızda değişiklikler yaşayacaksınız.

8 Ekim – 14 Ekim Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta pazartesi günkü yeni ay ile birlikte Balıklar için karışık duygular getiriyor. Bunu gerçekten rahatlamak ve ilişkilerde uyum bulmak için bir yetersizlik olarak hissedebilirsiniz. Sürekli stres ve gerginlik, endişeli, nevrotik ve güvensiz hissetmenizi sağlar. Ancak bu hafta, kişisel ve profesyonel yaşamınızda, bu yüksek enerjili verim alma ve yaşama ortamında yaşayarak çok başarılı olabilirsiniz. Bu yeni bir diyet, egzersiz ya da detoks rejimi başlatmak için iyi bir yeni ay.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Ekim Yorumu

Perşembeden pazara, evraklarınız ve faturalarınız üzerinde çalışmak ve çalışmak için iyi bir fırsat. İyi konsantrasyon ve detaylara dikkat, hata yapmayacağınız anlamına gelir. İşleri düzgün ve zamanında yapabileceksiniz. Her ne kadar özellikle arkadaşlık çekmiyor olsanız da, bu önemli kararlar almak ve ciddi tartışmalar, görüşmeler ve iş anlaşmaları yapmak için iyi bir zamandır. Ailenize güvenebilir ve başkalarına taahhütte bulunma konusunda kendinizden emin olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status