Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Ocak 2019 – 20 Ocak 2019)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta maddi veya mülk niteliğinde olan çeşitli konularla ilgili ön planlarınız veya beklentileriniz olacak. Neyle ilişkili olursa olsun, onları geliştirme fırsatınız olacak. Bu hafta iş yerindeki insanlarla ilişkiniz daha belirsiz veya sorunlu olacak. Mesleki görevlerinizi yerine getirmek sizin için daha zor olacak ya da daha farklı engel ve zorluklarla daha sık karşılaşacaksınız. Hafta boyunca, eski meslektaşlarınızla tanışabilir veya önceki mesleki pozisyonunuz hakkında ilginç haberler alabilirsiniz. Anne, büyükanne, kız kardeş ve diğerleri gibi aileden kadınlarla olan ilişkiniz, şu anda sizin için öncelikli olan şeyleri anlama konusundaki karamsarlıkları veya isteksizlikleri nedeniyle hassas olacaktır.

Balık burcu bu hafta genel olarak, anlaşmazlıklar sizinle aranızdaki farklılıklar, nesillerdeki farklılıklardan ve yaşamdaki şeyleri nasıl anladığınızdan kaynaklanacaktır. Toplanmanın nedeni hoş duygular ya da hayatında başarıyı kutlayacak ya da tadını çıkaracak bir şeye sahip olan genç bir adamın hayatındaki bir olay olacaktır.

14 Ocak – 20 Ocak Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya kadar iletişim becerileriniz tehdit edici olmayan, özenli ve yumuşak bir etkiye sahip İnsanlar, özellikle de bizzat duygusal bir çekiciliği nedeniyle sizi dinlemek isteyeceklerdir. Tüm duyularınız ince ayarlıdır, böylece sözel olmayan düzeyde, jestlerle, gözlerle ve telepatik olarak etkili bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Herhangi bir psişik yetenekler artar ve sezginize güvenmelisiniz.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Ocak 2019

Perşembe-Pazar arası, zihniniz açık olur ve yeni fikirler ortaya çıkabilir. Güçlü zekanız, başkalarıyla konuşurken sizi çok ikna edici kılmak için güçlü bir sezgiyle birleşir. Başkalarını normalde dikkatli olacağı konusunda ikna edebilirsiniz. Bu, iletişim kurarken sahip olduğunuz garip bir manyetik cazibe türüyle desteklenir. Gücünü kötüye kullanmamak önemlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status