Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta aklınıza büyük fikirler gelebilir ve pozitif şeylere odaklanabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde, zamanlama doğru olduğunu hissederek hayatınızı genişletmenin ve fırsatları yakalamanın yollarını düşünebilirsiniz. Daha güvenli ve dünyaya daha açık hissedebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde daha pratik ve gerçekçi olabilir ve uzun vadeli planlarınız üzerinde sahip olduğunuz hedefler için çalışabilirsiniz. Şu anda bulunduğunuz yolu düşünebilir ve yönünüzle herhangi bir değişiklik yapmanız gerekip gerekmediğine odaklanabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, arkadaşlarınızla, ait olduğunuz sosyal gruplarla, tutku duyduğunuz nedenleri takip ederek, değişim planları üzerinde çalışarak veya geleceğiniz için sahip olduğunuz hayallere odaklanarak zaman geçirmeyi isteyebilirsiniz. Gelecek hayalleri seni motive edecek.

2 Nisan – 8 Nisan Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu için haftanın en güzel günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta mal mülk ya da finansal görüşmeler yapılabilir. Aile içinde de bu meseleler tartışılabilir. Bir banka veya başka bir finans kurumu ziyaret etmek mümkündür. Şimdi çeşitli belgelerin veya sözleşmelerin hazırlanmasına katılacaksınız. Mal veya eşyalarla ilgili kararlar için iyi bir gelişme olacaktır.

Evinize önceden planlanacak pek çok davet var. Akrabalarınız, tanıdık, eş dost evinize ziyarete gelebilir. Birlikte zaman geçirebilir, ailenizle de daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

Akrabanız olan bir erkekle önemli bir konuşma ya da görüşme yapacaksınız. Bu hafta şanslı olacaksınız, ancak parasal çıkarlarınız veya ticari hedefleriniz için kullanmayın. Aynısı her türlü kumar oyunları için geçerlidir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Nisan Yorumu

Bu hafta önemli bir tanıdık ya da yerleşim yerinizde bulunmayan, uzakta yaşayan bir kadınla tanışacaksınız. 35 yaşın üzerindeki balık kadınları ilginç ve duygusal bir yolculuk yapacaklar veya başka bir şehirden (ülke) biriyle buluşacaklar. Balık erkekleri evde ya da ailelerinde önemli bir olaya bağlılık göstereceklerdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status