Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta, planladığınızdan daha fazla harcama yapacaksınız. Finansal olarak bir istikrarsızlık ve gerilim dönemi yaşayacaksınız. Bu olaylar geçici nitelikte olacak ve çatışmalar ya da karşıtlıklar olmaksızın duygusal ve zihinsel olarak saklanmak iyidir. Şimdi önemli olan şey, diğer insanlarla olan ilişkinizde gerilime izin vermemek. Daha sabırlı olmanız gerekebilir. Karşı cinsten biri manipüle edebilir, bazı gerçekleri veya entrikaları gizleyebilirler. Bu tür hareketlere sizin tarafınızdan izin vermemeniz önemlidir, aksi takdirde hoş olmayan sonuçlara hazır olursunuz. Hafta içi akrabanız veya arkadaşınız olan bir kişinin sağlık sorunlarının gelişimi ile ilgili çeşitli olayları rapor eder. Hafta boyunca, arkadaş çevrenizdeki biriyle olan ilişkiniz sorunlu veya çok fazla olumsuz duyguyla doymuş olacak.

Balık burcu bu hafta hoş ya da hoş olmayan anlar yaşayacaksınız. İşler sizin için güzelce geliştiğinde, dikkatinizi kendi isteklerinize yönlendirebilirsiniz. Bu hafta daha fazla zorluk veya gerginlik yaşayacağınız günlerde daha kolay hareket etmenizi sağlayacaktır.

Balık kadınları, sağlıklarına veya kendilerine yakın bir insanın bakımına ciddi olarak dikkat etmek zorunda kalacaklar. Bu hafta tüm toplantılar güzel olmayacak, ama kesinlikle gerekli olacak. Balık erkekleri para kaybedebilir ya da çok pahalı olmayan bir şey olabilir, ancak sizin için özel bir anlamı olacaktır. Bütçenizi almamanız önemli olacak.

17 Eylül – 23 Eylül Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesi ve Salı günleri, özellikle evde olmak üzere, özellikle evde ve özellikle de kadınlar için stresli durumlara çok duygusal tepki verebilirsiniz. İç gerginliğinizi ve savunmasızlığınızı kullanabilirler. Bilinçaltı reaksiyonlar olumsuz duyguları açığa çıkarabilir ve ilişki sorunlarına neden olabilir. Çok duygusal tepki vermemeye çalışın, hiçbir şeyleri kişisel olarak alma. Kalbiniz ve kafanız birlikte çok iyi çalışmayabilir.

Ayrıca Bakınız: Balık Burcu Eylül 2018

Çarşambadan pazara kadar yaşamın tadını çıkarmak ve arkadaşlarınızla aileniz arasında olmak için iyi bir zaman. Aşk ilişkileri daha yakın bağlardan faydalanacaktır. Eğer bekarsanız, daha çekici olursunuz, bu buluşma için mükemmel zaman. Bu hafta evinizi, bahçenizi veya ofisinizi güzelleştirmek için iyi bir zaman. Kendiniz için güzel şeylere ekstra para harcamak iyi bir yatırım olarak görülmelidir. Takı, moda, kozmetik ve güzellik bakımları gibi şeyler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status