Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Kasım 2018 – 25 Kasım 2018)

Balık burcu haftalık yorumunda bu hafta mali belge, ödeme veya diğer finansal yükümlülüklerle ilgili durumlara vaktinizi harcayabilirsiniz. Parasal konular gündemde olur. Muhtemelen mevcut durumun en iyi çözümünü bulmadan önce bazı insanlara danışacaksınız. Akrep, Balık veya Yengeç burcu altında doğmuş insanlarla finansal ya da mülk ilişkiniz için gerekli olacaktır. Hafta boyunca, iş yerinizdeki bir olayın, evinizin tavrını bir şekilde etkileyeceğine şaşıracaksınız. Yeni bir taahhüt, birkaç gün ya da başka bir değişim için seyahat etme ihtiyacı olabilir. İş seyahati yapabilir ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Balık burcu bu hafta bazı ev yenileme gereksinimlerini yerine getirebilirsiniz. Bir mülk satma sürecinde iseniz, bu hafta sizi şaşırtacak bir şey olacak. Genç kadınlar hafta boyunca beklenmedik yardım alacak ya da yaşlı bir adam tarafından başka bir yararlı durum yaşayacaklar. Oldukça genç bir evliliğe ya da samimi bir ortağa sahip olan 35 yaşın üzerindeki erkekler, ilginç deneyimler bekleyebilir.

19 Kasım – 25 Kasım Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu

Balık burcu bu hafta Pazartesiden cumaya yeni projeler başlatmak ve büyük ölçekli başarı elde etmek için gerekli riskleri almak için ekstra enerji ve inisiyatif çekebilirsiniz. Normalden biraz daha çekici görünüyorsun, belki de biraz kaba veya dokunmasız. Bu dürtüsel enerjiden en iyi şekilde yararlanmak için bazı öngörü ve strateji kullanın. Tehdit ederseniz düşmanları ele geçirmek için cesaretiniz olacak, ancak savunma yaklaşımı en iyi şekilde çalışacaktır.

Cumartesi ve pazar günleri muhtemelen aileniz ve partneriniz için daha fazla kendinizi koruyacaksınız. Duyguların pratik yollarla ne kadar ilgilendiğinizi gösterebilirsiniz. Göreviniz, yiyecek, barınak ve beslenme ve rahatlık sağlamaktır. Bağlılık, sadakat veya aile saadeti bu hafta sonu ilgilendikleri konular olabilir. Görev ve sorumluluklarınızı özen ve sabırla yürütebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status