Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Ağustos 2020 – 9 Ağustos 2020)

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta, bir belge veya sözleşmeyle ilgili, parayla ilgili olabilecek (ancak zorunlu değil) beklenmedik olaylar veya taahhütlerle karşılaşacaksınız.

Hafta içi, akrabalar, komşular, arkadaşlar veya meslektaşlarla ilgili sorunları veya sorunları çözmek için uygun olacaktır. Size uygun yeni koşulların ortaya çıkması, eylemleriniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Hafta boyunca üretim veya hizmetlerle ilgili işlerde başarılı olabilirsiniz. Bu günlerde, beklenmedik haberler bu ay için planlarınızı değiştirebilir. Her durumda, bu değişiklikler bir kayıp değil, geçici bir erteleme veya gecikme gösterir.

Ruya tabir

Hafta boyunca bir kız veya kadının hayatı ile ilgili önemli haberler alacaksınız. Onunla konuşman ya da onunla görüşmen gerekebilir.

3 Ağustos – 9 Ağustos Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca, yerine getiremeyecekleri bir şey vaat edecek samimiyetsiz insanlardan kaçının

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Aslan erkekleri işyerinde, aile veya toplum işlerinde ve daha birçok kişiyle toplantılarla dolu dinamik bir haftası olacak. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanlarla iyi iletişim kuracaksınız.

Evli ya da evli olmayan aslan kadınlarının hayatlarında daha fazla sevgiye ihtiyaçları olacaktır. Var olduğu yerde aşk, evde ve ailede uyumlu ilişkilerin temeli olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status