Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Mart 2018 – 18 Mart 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta elinizdeki bir işi bir kenara bırakmak ve sevdikleriniz ile daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. İş ve aşk hayatında denge kurara haftaya başlayabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinize daha çok zaman geçirmek sizi mutlu edecek. Aşk hayatında sevdiğinize ihtiyaç duyduğu ilgiden daha çok verebilirsiniz. Belki ona hediye alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı mutlu etmek bu hafta önceliğiniz olabilir. Belki sizden hoşlanan biri de jestler yapabilir. Barışı korumak için daha fazla taviz verebilir ve huzuru sağlamak, güven duygusu aşılamak isteyebilirsiniz. Güneş, Salı günü Jüpiter’e olumlu bir şekilde vuruyor. Bu sebeple de olumlu bir ruh halinde olabilir ve hayatınızı yeni yollar ve hedeflerle genişletmeye çalışabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, iş ya da eğitim hayatında sorumluluklarınıza karşı daha ciddi olabilir ve özellikle odak noktanızı gerektiren konular üzerinde çalışabilirsiniz. Daha fazla araştırma yapabilirsiniz ve bu hafta yoğun olsa bile yüksek enerjiniz ile hem özle hayatınız hem de işlerinize rahatça yetişebilirsiniz. Mars ayrıca iş ve kariyer alanına Cumartesi günü giriyor. Bu sebeple daha üretken olabilir ve daha küçük görevler ve işlere odaklanabilirsiniz. Hafta sonu eğlenceli aktiviteler planlayarak sosyal ortamınızda aktif olabilirsiniz.

12 Mart – 18 Mart Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en güzel günleri Salı ve Pazar olacak. Bu hafta hayatınızı düzenlemenin ve son aylarda gerginlikler yaratan şeyler hakkında daha planlı olmanın zamanı geldi. Sağlık sorunlarına karşı temkinli olun. Yeni girişimlerden önce duygusal ve zihinsel yükünüzü azaltmanız gerekir. İmtiyaz vermek zorunda olabilir ya da dileklerinizi daha başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Açık iletişim eksikliğinden ya da romantik ilişkinizdeki dış etmenlerin etkisinden dolayı aşk hayatınızda gerilim ya da kaos yaşayabilirsiniz. Ancak alttan alarak sakin kalmanız iyi olacak.

Son altı ay içinde yalnız olanlar hayatlarının bu sayfasını kapatacaklar ve aşk hayatında yeni birine hazır hissedecekler. Yeni ve umut vaat eden bir ilişkiye başlanabilir. Yeni bir ilişki kurmak için acele etmeyin, ancak geçmişinizle de daha uzun yaşamayın. Önce birbirinizi tanımanız daha sağlam temeller atmanız hayırlı olabilir.

Kendinizi bu hafta eve kapatmayın. Arkadaşlarınız, akrabalarınız ve eş dost davetlerine katılmaya gayret edin. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışmak için her fırsatı veya daveti kullanın. Bu size önemli bilgiler verecek, yeni fırsatlar ortaya çıkacak ve hatta sizi olumlu duygularla dolduracak yeni insanlarla tanışacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Mart Yorumu

Hafta içi, ev ya da kendi ihtiyaçlarınız için satın alımlara dikkat edin. Dikkat, hane sorunlarını veya sahip olduğunuz bir mülkle ilişkili beklenmeyen bir toplantı olabilir. Bir kadın ile ilgili sorun ya da çelişki, kibir ve ikiyüzlülük nedeniyle sizi olumsuz duygu ve öfkelerle doldurabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status