Aslan Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ağustos ayında aslan burcu, genel olarak hoş bir ay olabilir. Mesleğinizde veya işinizde kazançlı fırsatlar elde edebilirsiniz. Çalışanlar kariyerde ilerlemeyi ümit edebilirken, ticaretle ilgili faaliyetleriniz çok iyi devam edebilir. Bunlar gelecekle ilgili planlarınıza değerli destek sağlayabilir. Çok çalışıyor ve işte yüksek verim veriyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, koşullar zaman zaman sabrınızı test edebilir, ancak bu konuda güveninizi kaybetmenize gerek yoktur. Sağlığınıza katılırsanız, formda kalmayı umabilirsiniz. Ancak annenin sağlığı dikkat gerektirebilir. Aile konularında sabırlı olmanız da tavsiye edilir.

Aşk İlişkisi: Sevgi duygularınız gerçek olacak, oysa akrabalarınızla iyi bir ilişki kuracaksınız. Sevdiklerinizle keyifli anlar geçireceksiniz. Uygun olanlar kutsal yerleri ziyaret edebilir ve bu onların erken evliliklerinde yardımcı olabilir.

Finans: Parasal senaryo iyi olacak ve kademeli olarak daha fazla ilerlemeye şahit olabilir. Meslek veya iş hayatında etkileyici kazanç elde etme şansınız oldukça yüksektir. Ayrıca gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılamak için bazı finansal programlara para yatırıyor olabilirsiniz.

Kariyer: Kariyer beklentileri iyi görünüyor. Yeni teknolojiler şimdi değerli deneyimler sunarken, meslektaşlarınızdan da destek alabilirsiniz. Bazılarınız farklı bir yere transfer edilebilir.

İş dünyası: Ticaret faaliyetleri önemli ilerlemeler kaydedebilir. Alışılmadık düşünme ve cesur yaklaşımınız buna çok katkıda bulunabilir. İş faaliyetinizin alanı ne olursa olsun, şimdi bu konuda mükemmel olacaksınız

Profesyoneller: Aslanlar için profesyonel ilerleme öngörülmektedir ve bu, bazı gecikmelere rağmen olabilir. Ayrıca iş ilerlemesi veya yeni iş fırsatları da vardır. Verimli operasyonlarınız size iyi sonuçlar verebilir.

Sağlık: Soğuk algınlığı ve ilgili rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz, ancak bunlar yakında iyileşebilir. Yağlı yiyecekler tüketmek sizi sindirim sorunları ile rahatsız edebilir. Ama yine de genel olarak sağlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Eğitim: Çalışmalar sorunsuz bir şekilde devam edebilir. Arkadaşlarınızla iyi bir ilişki geliştirmek ve sürdürmek size yardımcı olacaktır. Zihinsel durumunuz üzerinde uygun bir kontrol uygulamanız da önemlidir.

Şanslı tarihleri: 1,2,10,11,12,15,16,17,28,29

Şanssız tarihler: 3,4,8,9,18,19,30,31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status