Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta 2018’in son haftasında, çoğu yabancılarla ya da Boğa, Oğlak ya da Başak burcunda doğmuş biriyle ilgili olacak çeşitli sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bu olaylar, her birimizin kendi yaşamında bir noktada yaşadığı bazı mağduriyetleri düşünmenizi kesinlikle teşvik edecektir. Bu hafta nihayet ailenizden veya arkadaşlarınızdan alacağınız bir etkinlik, satın alma veya hediyenin tadını çıkarabileceksiniz. Artık sizden uzakta olacak bir aile toplantısına zor bir şekilde katılabilirsiniz veya aranızdaki mesafeden dolayı katılamazsınız. Hafta içi bir şekilde tanıdığınız bir adamın hayatını değiştirecek bir haber ya da olay getiriyor. Genel olarak, bu hafta beklenen duyguları deneyimlemek veya yeni unutulmaz anılar yaratmak için farklı yerlerden insanlarla seyahat etmek veya onlarla iletişim kurmak iyi olacaktır.

Aslan burcu bu hafta sizden uzakta yaşayan insanları özleyebilirsiniz. Aslan kadınları hafta boyunca uzaklarda yaşayan özel bir kişiden haber bekleyebilirler. Aslan erkeklerinin aileleriyle ilgili masrafları olacaktır. Son zamanlarda gereksiz endişeler yarattığınızı ve zaten oldukça farklı bir gelişime sahip bir şey için endişelendiğinizi anlayacaksınız.

24 Aralık – 30 Aralık Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu bu hafta Pazartesi sabahı ile çarşamba öğleden sonrası aslan burcundaki Ay özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve duyarlı hissedeceksiniz. Bu, ilişki meseleleri hakkında konuşmak için harika bir zaman olur. Çünkü duygularınızla iletişim halinde olacaksınız. İç huzur ve denge, buzu kırmanız ve yeni arkadaşlar edinmeniz için size güven verir. Gerçek iç kişiliğini göstermekte rahat olabilirsin.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu 2019 Yorumu

Perşembe-Pazar arası, duygusal enerjide olumlu bir artış getiriyor. Güzel bir tutum arkadaşlarınızla ve ailenizle uyumlu ilişkiler kurar. Bu, son zamanlarda yaşadığınız ilişki problemleriyle, özellikle de karşı cinsten biriyle başa çıkma girişiminde bulunmak için mükemmel bir zaman. Kendinizi tanıtmak ve iyilik istemek için iyi bir zaman, diğerleri de kendinize olan güveninizi ve dengeli odaklanmanızı algılar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status