Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Mart 2018 – 25 Mart 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta yarım kalan işlerinize ve isteklerinize odaklanmaya başlayabilirsiniz. Ama büyük resmi görmeli ve detaylara dikkat etmelisiniz. Perşembe (22 Mart 2018) günü koç burcunda başlayıp Nisan ortasına kadar sürecek Merkür gerilemesi ile birlikte bir şeyleri kavramak zor olabilir. Merkür retrosu enerjinizi düşürebilir ve daha az anlayışlı, hatta isyankar olabilirsiniz. Eski bir büyük fikre ya da genişleme için eski bir plana odaklanmak isteyebilirsiniz. Yarım kalan plan ve projeler yeniden gündeme gelebilir. Ancak yeni bir şeylere başlamak için pek de doğru bir zaman olmayacak. Zorluklar karşısında bile iyimser olmaya çalışabilirsiniz. Sadece inançlarınızla aşırı savunma yapmadığınızdan emin olun.

Güneş, Salı günü (20 Mart 2018)koç burcuna giriyor ve bu da buna daha fazla enerji getiriyor. Güneş sert bir şekilde Cumartesi günü Mars’a çarpıyor. Çok fazla enerjiniz olabilir ya da saldırgan biriyle uğraşabilir ve daha fazla sabra ihtiyacınız olabilir. Hafta ortası, uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışabilir ve geleceğiniz hakkında daha fazla düşünebilirsiniz. Hafta sonu boyunca hayal gücünüz aktif olabilir ve hayaller dünyasında kaybolabilirsiniz. Bu hafta gelecek planlarınız aklınızı sürekli kurcalıyor olacak.

19 Mart – 25 Mart Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Aslan burcu için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Bu hafta bir yolculuk sırasında sorunlar olabilir veya başka bir şehirde yaşayan insanlarla bir bağlantınız olabilir. Belki uzakta yaşayan birinden bir davet alınabilir. Ya da kısa süreliğine yolculuk yapmanızı gerektiren sorunlar çıkabilir, haberler alınabilir.

Hafta boyunca başka bir şehirden veya ülkeden gelen kişilerle, hayatınıza yeni giren kişilere karşı dikkat edin. Çünkü size karşı menfaatleri olabilir. Belki sizi zor durumda bırakabilirler. Bu hafta aşk hayatında sorunları büyütmemelisiniz. Bekarsanız sizinle tanışmak isteyen biri olabilir ve davet alınabilir.

Bu hafta önemli finansal sorunları veya belgeleri çözmelisiniz. Finansal nitelikteki yasal bir davada yer alıyorsanız, olumlu bir gelişme bekleyebilirsiniz. Kazanç veya güveneceğiniz gelire dair beklentilerinizde daha dikkatli olmanız iyi olur. Parasal konularda temkinli davranın ve borç vermeden önce iki kere düşünün. Almayı beklediğiniz parada zorluklar veya gecikmeler olabilir.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Aylık Yorumu

Bu haftaki sürprizler eski ve yeni arkadaşlıklarınızdan gelecek. Uzaktaki insanlarla olan yeni temaslar, seyahatinizde ya da diğer etkinliklerle ilgili hayatınızda yeni ilginç planlar doğuracaktır. Bu hafta, bir kadından gelecek haberlerden memnun kalacaksınız veya bir kadınla tanışmak için bir davetiye alacaksınız. Genç aslan kadınları, çok sevinecekleri haberler alacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status