Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018)

Aslan burcu haftalık yorumunda bu hafta, yarım kalan planlar gündeme gelir.  Önümüzdeki aylarda hayatınızda önemli değişiklikler ile ilgili projeleri ele alacaksınız. Bu planda farklı temaslar veya toplantılar olacaktır. Önünüzde ne kadar önemli olaylar olursa olsun, önceden beklentileriniz olmaması önemlidir. Hayatınız yavaş yavaş sizin için hazırlanıyor, sizin için ufukta bir başarı var. Kolay para ya da geçici zevklerle herhangi bir bağlantısı olmayacaktır. Hafta içi çoğu finansal etkinlik sizin için faydalı olacaktır. Daha sabırlı veya daha sakin olmak, bir ihtiyaç olacaktır. Bazı isteklerinizin gerçekleşmesi için bir süre daha beklemeli ve acele etmemelisiniz.

Aslan burcu bu hafta büyük ölçüde rutin ve sinir bozucu olan daha fazla işiniz olacak. İşinizde canlanma, Boğa, Başak veya Oğlak burcunun altında doğan insanlarla görüşmeleriniz sonrası olur. Bu hafta, bir tür hayat dramı veya yargılaması olacak meslektaşların hayatındaki olaylar ile ilgili çalışma ortamında sorunlar yaşayacaksınız. Yengeç, Akrep veya Balık burcunun işareti altında doğmuş bir kişinin sağlık sorunları hakkında bilgi edinmek mümkündür.

Oğlak burcu, Boğa ya da Başak burcunun altında doğmuş bir insanla birlikte olacaklarınız için keyifli geziler yapılacaktır. Aslan kadınları, bir eşe veya ailesindeki başka bir adama ilişkin özel bir bağlılığa sahip olacaklar. Aslan erkekleri bu hafta çok duygusal olacak ve küçük şeyler onları ağlatacak.

24 Eylül – 30 Eylül Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Pazartesi günkü Dolunay, rahat ve kendinden emin hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu dolunayın birçok konuda kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkisi olsa da, aslan burcu için duygusal denge, enerji ve hırs getirir. Başkaları üzerindeki sakinleştirici etkinizin aile meseleleri, ortaklıklar, sosyalleşme ve takım çalışması için iyi bir hafta olduğu anlamına gelir. Bu, kendinizi ve hedeflerinizi kamuya tanıtmak için iyi bir hafta.

Ayrıca Bakınız: Aslan Burcu Ekim 2018

Çarşambadan Pazar gününe yeni projeler başlatmak için güç, özgüven ve coşku getirir. Ekstra cesur ve inisiyatif, bunu yaptığınız zor görevler üzerinde çalışmak için mükemmel bir zaman yapar. Karizmatik enerjiniz, sosyal popülerliği ve bir eş bulmakta kolaylık sağlar. Bu, en güçlü kişisel arzularınızı ve profesyonel tutkularınızı elde etmenin bir başarı zamanıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status