Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta evinizden ya da ev sorunlarınızdan yeterince iyi bilmediğiniz insanlara güvenmekten kaçının. Bir problemi çözmek yerine, yeni bir sorun oluşması olasıdır. Bu hafta, kalıtsal mülk veya diğer ortak mülklere dair anlaşmalar elverişli olmayacaktır. Maddi anlaşmalarda Boğa, Oğlak veya Başak burcunun altında doğan insanlara dikkat edin. Hafta içi, genç Akrep erkekleri için seyahatte zorluk ya da problemler getirecek. Zihinsel veya fiziksel durumunuza dikkat edin; sağlıklı alışkanlıklar edinmeye gayret edin. Hafta içinde, başka bir kalabalık bölgede yaşayan akrabalarınızın çemberinden bir adamın hayatındaki duygusal ya da başka türlü sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Akrep burcu bu hafta çalışma ortamında, güvendiğiniz kişiler için daha iyi bir görüş sahibi olduğunuza dair, yorumlar veya ilgi alanlarını öğreneceğiniz bir durum olacaktır. Çatışmalar gereksizdir ve en iyi çözüm bu kişiyi görmezden gelmektir. Genel olarak, hafta içi gergin ve dinamik olacak, ilişkileriniz ve gündelik işlerinizde daha fazla gereksiz gerilime neden olacak. Bu hafta hizmet için herhangi bir şekilde ödeme yapmanız gerekmediği sürece, Aslan, Koç ve Yay burcu altında doğan bir kişiden destek alabilirsiniz.

5 Kasım – 11 Kasım Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye sezgilerinizi dinlemek için iyi bir zaman. Özellikle Salı günü, iç sesiniz gelecek için umutlarınızı ve hayallerinizi açığa çıkarmak için hedefler belirlemenize yardımcı olacaktır. Bu aynı zamanda genel olarak ve ortaklıklar için de sosyalleşme için iyi bir zamandır. Yakın ilişkiler daha hassas ve sevecen olmalı ve birlikte gelecek mutluluğun ortak vizyonundan faydalanmalısınız. Yeni romantizm de mümkündür ve sosyal gruplar veya kulüplerde yer almaktan kaynaklanabilir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Kasım Yorumu

Cuma gününden Salı gününe kadar, özellikle de Pazar günü, kendi yaşamınız üzerinde daha fazla güç ve etki sahibi olacaksınız. Ayrıca bu büyük gücü ve yaşamınızdaki olaylar üzerinde ve çevrenizdeki insanlar üzerinde de etki yaratabilirsiniz. İktidar ve otorite, büyük şirketlerdeki kişilerle ilişkiler iyi gitmeli ve üstler üzerinde büyük bir etki yaratabilirsiniz. Kişisel veya profesyonel problemler daha kolay çözülebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status