Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Şubat 2018 – 25 Şubat 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta yapabildiğiniz kadar çok iş yapmaya çalışacaksınız. Hafta başında daha verimli olabilir ve daha doğru kararlar alabilirsiniz. Yapılacak işler listenizde bulunan küçük görevleri ve işleri halledebilirsiniz. Sorumluluklarınızın çoğunu hafifleterek hafta sonuna doğru daha rahat etmek amacınız olabilir. Hafta ortası, hayatınızdaki insanlarla görüşmek üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinize daha fazla zaman ve ilgi gösterebilirsiniz. Bu hafta iletişim kurduğunuz kişilerle daha fazla uzlaşmak ve başkaları ile barışı korumak isteyebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde önemli konularda ciddi bir yaklaşımla başa çıkabilirsiniz. Daha çok öğrenmeniz gereken konulara odaklanabilirsiniz. Daha iyisini elde etmek için bir dönüşüm üzerinde çalışabilir ve ilerleme kaydettiğinizi hissedene kadar istikrarlı olabilirsiniz. Yeni hedefler belirleyerek bu hafta yeni yollarda şansınızı deneyebilir, yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu yeni fırsatlara açık olacaksınız.

19 Şubat – 25 Şubat Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta bir kutlama sebebi ile sevdiğiniz birine hediye alışverişi yapabilir ya da bir kutlama planı içerisinde bulunabilirsiniz. Çocuğu olan kişiler çocuklarının eğitimi gibi konularda aile içi toplantı yapabilirler. Aile içi görüşmelerde sabırlı olmanız gerekecek. Böylece düşüncelerinizi doğru bir şekilde ifade edebilecek, görüşünüzü gelecek için önemli bir konu üzerinde koruyabileceksiniz.

Hafta genelinde seyahat için uygun olacaktır. Bununla birlikte, çıkılacak seyahatin amacı aileniz veya işiniz için önemli olabilir. Kazanç hakkında bu hafta beklentileriniz varsa, işler farklı, hayal kırıklığı yaratan bir şekilde olabilir. Bununla birlikte, bu maddi sıkıntı çekeceğiniz anlamına gelmez. Hane halkı masrafları söz konusu olabilir. Bu durum bazen sizi kısa vadeli bir kredi arayışına sokmaktadır. Duygusal olarak, gerginlikler yaşanabilir. Özellikle aşk hayatında üçüncü şahıslar yüzünden ilişkinizde bir takım sorunlar yaşanabilir ve aranızı bozabilir.

Hafta boyunca mesleki gelişiminiz için verimli ve başarılı olacaksınız. Geçmişinizdeki sıkıntıları çözerek yapılan işlerde başarı veya memnuniyet elde edebilirsiniz. Genç Akrep kadınları, size özel olarak önem veya değer taşıyacak bir hediye almaktan memnuniyet duyacaksınız. Bu hafta yaşadığınız evdeki değişiklikler için iyi bir hafta olacaktır. Genç akrep erkekleri, her zamankinden çok fazla görüşme yapabilirler. Bunun yanı sıra, yeni insanlarla tanışabilir ve sosyal çevreniz genişleyebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status