Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Eylül 2018 – 9 Eylül 2018)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta işyerinizdeki bir durum sizi suçlu olmayacağınız bir çatışmanın merkezine koyabilir. Her ne kadar sizin bir hatanız olmasa da alınacağınız bir durum olabilir. Bazı insanlar yüzünden arada kalabilirsiniz. Masumiyetinizin gerekli kanıtlarına sahip oluncaya veya olayların gerçek suçluyu ortaya çıkana kadar açıklamalara acele etmeyin. En sonunda kimin yalan söylediği ortaya çıkacaktır. Bu gergin çalışma ortamına rağmen, size sadık kalacağınız, sizi destekleyeceğiniz veya size akıllıca tavsiyelerde bulunacak olan çeşitli meslektaşlarınızla iyi ilişkiler kuracaksınız.

Akrep burcu bu hafta başka bir şehirden veya ülkeden gelen kişilerden bir haber alınabilir. Bu habere çok sevinebilirsiniz. Ailenizle daha fazla zaman geçirmeniz önemlidir. Bir çocuk veya akraba ile ilgili bazı konular müdahalenizi gerektirir. Ancak, genel olarak, bu hafta kader, eviniz ve ailenizle ilgili her şeyi koruyacaktır.

Başka bir yerden ya da seyahatle ilgili problemlerden kaynaklanan sorunlar, bazı planlarınızın hala gerçekleşmesi için zamana ihtiyaç duyduğunu gösterecektir. Bu sebeple tatil planları bir süre ertelenebilir.

3 Eylül – 9 Eylül Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günleri sevgiliniz, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte olmak için iyi bir zamandır. Ayrıca partilere ve dinlenme ve eğlence mekanlarına gideceğiniz en keyifli zamanlarınız olmalıdır. Artan çekicilik ve güzellik, sosyal popülerliği beraberinde getiriyor bu yüzden randevu başarılı olmalı. Duygularınızı paylaşmadaki açıklığınız ve dürüstlüğünüz, gerçek arkadaşlığı ve gerçek sevgiyi destekler. Yeni arkadaşlar yapılabilir ya da yeni bir romantizm başlayabilir.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu Eylül Yorumu

Çarşambadan Pazara kadar heyecan verici haberler ve konuşmaları canlandırıyor. Günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde yollara sapabilir. Yol boyunca yeni şeyler öğrenecek ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Sosyalleşme yönünüz ağır basabilir. Herhangi bir psişik yetenek yükselecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status