Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Nisan 2019 – 5 Mayıs 2019)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı hoş etkinlikler Oğlak, Başak veya Boğa burcunda doğmuş bir çocuk veya genç bir adam veya böyle bir yükselişe bağlı olacak. Bu hafta sizi, bu olayı bir lütuf olarak kabul edecek bir ailede bir bebeğin doğumunun veya gelecekteki anneliğinizin haberiyle sizi memnun edebilir. Hafta boyunca, sizden daha yaşlı bir kadınla veya işinizde veya toplumda daha yüksek bir pozisyonla olan finansal ilişkinize dikkat edin. Sizinle ve başkalarıyla işinizde hata yapmak için yerine getirmeyeceğine dair bir söz vermesi mümkündür. Bu yedi gün boyunca, erkeklerin arasındaki ilişkiler çok hassas olacak çünkü dayatma arzusu büyük olacak, kontrolü zor olacak ve istenmeyen muhalefetlere yol açacak.

Akrep burcu bu hafta babalar ve oğullar arasındaki ilişki de test edilecektir. Hafta boyunca, arkadaş çevrenizdeki birisinin, hayatında bir başarısızlık veya kayıp ile ilgili olacak birisiyle ilgili haberleri ile üzüleceksiniz.

29 Nisan – 5 Mayıs Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta Pazartesiden cumaya romantizm, rahatlama ve hayal kurmak için mükemmeldir. Aşk hayatınız artan hassasiyet ve şefkatten faydalanacaktır. Manevi seviyedeki bir arkadaşa bağlanmak, tamamen fiziksel temastan daha önemli olabilir. Bu aynı zamanda film izlemek, ziyaretçileri eğlendirmek ve en iyi hissetmeyen arkadaşları ziyaret etmek için iyi bir zamandır.

Cumartesi boğadaki Yeni Ay, Akrep için zor sorular getirebilir. Ruh haliniz diğerlerinden büyük ölçüde etkilenecek ve ruh halinizin en yakın ilişkileriniz üzerinde güçlü bir etkisi olacak. Fakat bu, gelecek için umut ve hayallerinize etki etme cesaretini ve tutkusunu veren çok şanslı bir aydır. Aynı zamanda sezginizi takip etme ve inancınızı atma konusunda size ilham verir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status